نتایج جستجو برای عبارت :

10 خصلت خانم ها , آموزش مسائل جنسی

10 خصلت خانم ها , آموزش مسائل جنسی
آقایـون خـانم ها را دوست دارند. قیافه، بو، طرز راه رفتن وصـحبـت کردن تـنـها چـنـد نـمـونـه از دلایـلی هسـتـــند کهآقایون فــکر میـکنند خانم ها موجوداتی آسمانی هستند.در حـالیکه زنـدگی بدون وجود اونها غیر ممکنه اما مطمئنا باهاشون هم نمی تونیم زندگی کنیم. عـلــت این که چرا نمی تونیم باهاشون زندگی کنیم تاحدود بسیار زیادی به این مطلب بر میگرده کــه اونها کامل و بی عـیـب نیـــستند. من از روی تحلیل های بسیار زیا
✨﷽✨
پیامبر اکرم (ص)فرمودند
کسى که نمازهاى پنجگانه را در موقع خود اقامه کند و رکوع و سجود نماز را کامل بجا آورد خداى عزّ و جلّ ۱۵ خصلت به او عطا فرماید
۱. سه خصلت در دنیاعمر او را زیاد کند،مال و اموال او را زیاد کند،اولاد صالح او را زیاد کند.
۲. سه خصلت در موقع مرگاز ترس او را ایمن دارد،از هول مرگ ایمن دارد،او را داخل بهشت گرداند.
۳.سه خصلت در قبرسؤ ال نکیر و منکر را بر او آسان کند،قبر او را وسیع گرداند،درى از درهاى بهشت به روى او گشوده شود.
۴. سه خ
ارگاسم در خانم ها,آموزش مسائل جنسی
سالها پیش در یک مطالعه مشخص شد که تنها 30 درصد خانمها،بعد از ازدواج به ارگاسم میرسند.هرچند در آن موقع به غلط چنین تعبیرشد که فقط 30 درصد خانمها توانایی رسیدن به ارگاسم را دارند، ولی امروزه میدانیم که تمام زنها میتوانند به ارگاسم برسند و حتی گروهی از آنها قادرند چند ارگاسم به دنبال هم داشته باشند.برای به ارگاسم رسیدن خانمها چند عامل مهم وجود دارد:1- شرایط روحی:در حالت بی اعتمادی، هیجان و اضطراب،دستیابی به ارگ
آموزش ارگاسم در زنان

ارگاسم در زنان
معمای سربسته در مورد مسائل جنسی خانم ها ارگاسم و انزال آنان است یک واکنش جنسی طبیعی و لذت بخش که تجربه نکردن آن در حین عمل جنسی میتواند باعث بروز مشکلات فراوانی در زندگی زناشوئی گردد
یکی از دلایلی که از آن بعنوان معمای سربسته یاد میشود پیچیده بودن ارگاسم خانم ها در قیاس با آقایان است ، عوامل زیادی بر فرآیند ارگاسم خانم ها موثر است که سعی میشود در این مطلب به آن پرداخته شود
مسئولیت مردان در فرآیند رابطه
حتماً شما هم با آدمهایی مواجه شده‌اید که یا از سؤال پرسیدن می‌ترسند، یا خجالت می‌کشند و یا آن را خلاف غرور و شأن خود می‌دانند. هر چه که هست، این که از دیگران سؤال نپرسیم یک اشتباه بزرگ است. چه بسا مشکلات کوچکی که به سادگی حل می‌شوند ولی با نپرسیدن و درون ریزی، تبدیل به مسائل لاینحل زندگی ما شوند، و چه بسا مسائل بزرگ بشری که توسط افرادی حل شده‌اند که خصلت پرسشگری داشته‌اند و برای آن خصلت خود ارزش قائل بوده‌اند. پرسیدن کلید در دانایی است. با
زشت ترین خصلت عشق برای من آن حساسیت بیش از اندازه به کلمات و حرکات است ‌، آن هم برای آدمی که با کلمات زندگی میکند . 
شاید بیشترین سوالی که در زندگی ام در رابطه با آدمها از خود پرسیده ام ، این بوده که چرا آدمها بار کلمات را نمیفهمند؟ چطور میتوانند بی آنکه سنگینی اش را حس کنند راهشان را بکشند و بروند ؟ 
اما چرا هیچوقت از خودم نپرسیدم ، زندگی کردن با کلمات تا به حال چه ارمغانی برایت اورده ؟ جز آنکه با کوچکترین واژه ای ، مانند ابر بهار بباری ...
و زش

آموزش مسائل جنسی

آموزش مسائل جنسی

آموزش جنسی، آموزش مسائل مربوط به جنسیت انسانی، من جمله رابطه و مسوولیت های احساسی، آناتومی جنسی انسانی، فعالیت جنسی، بازتولید جنسی، سن رضایت، سلامت باروری، حقوق تولیدمثل ، روابط جنسی سالم، کنترل تولد و رعایت جنسیت است. آموزش جنسی که تمام این جوانب را پوشش میدهد ، بعنوان اموزش کامل جنسی شناخته میشود .
ادامه مطلب

آموزش مسائل جنسی

آموزش مسائل جنسی

آموزش جنسی، آموزش مسائل مربوط به جنسیت انسانی، من جمله رابطه و مسوولیت های احساسی، آناتومی جنسی انسانی، فعالیت جنسی، بازتولید جنسی، سن رضایت، سلامت باروری، حقوق تولیدمثل ، روابط جنسی سالم، کنترل تولد و رعایت جنسیت است. آموزش جنسی که تمام این جوانب را پوشش میدهد ، بعنوان اموزش کامل جنسی شناخته میشود .
ادامه مطلب
 علی بن الحسین علیهماالسلام فرمود دوست دارم که برای دو خصلت شیعیان ما بقدری از گوشت بازویم فدا دهم کمی حوصله وکمی راز نگهدارد 2 امام صادق ع فرمود مردم بدو خصلت مامور شدند ولی اندو را تباه کردند واز دست دادند 3 سلیمان بن خالد گوید اما صادق  ع فرمود ای سلیمان شما دینی دارید که هر انرا از مخالفین ودشمنان  بپوشد خدا عزیزش کند و هر که فاش سازد خدا ذلیلش نماید 
امیرالمؤمنین علیه السلام: 
اگر پنج خصلت نبود، همه مردم جزوِ صالحان مى شدند: قانع بودن به نادانى، آزمندى به دنیا، بخل ورزى به زیادى،ریاکارى در عمل، و خودرأی بودن لَولا خَمسُ خِصالٍ لَصارَ النّاسُ کُلُّهُم صالِحینَ: أوَّلُهَا القَناعَةُ بِالجَهلِ، وَالحِرصُ عَلَى الدُّنیا، وَالشُّحُّ بِالفَضلِ، وَالرِّیاءُ فِی العَمَلِ، وَالإِعجابُ بِالرَّأیِ 
 المواعظ العددیّة، صفحه 263 
آموزش 2 مدل بافت مو شیکبافت مو انتخاب اول اکثر خانم ها برای جشن ها و مهمانی های مختلف است و ترجیح میدهند موهایشان را ببافند تا از سادگی خارج شود، اگر شما هم جزو خانم هایی هستید که روش های بافتن مو را بلد نیستید این بخش از دنیای مد نمناک بسیار کمک کننده خواهد بود.
ادامه مطلب
سلام
آیا میشه گفت پسری که به تازگی پیج های تخصصی آموزش مسائل زناشویی رو دنبال میکنه به طور هدفمند قصد ازدواج داره یا نه دلیل نمیشه؟، آخه برادرم قبلا پیج های این طوری دنبال میکرد اما تخصصی و آموزشی نبودن و فقط یه سری پیج هایی بودن که ممکنه هر پسر یا دختری صرفا به خاطر کنجکاویش دنبال کنه،(پیج ناجور نه. پیج های مسائل زناشویی اما الکی و مسخره و جک و اینجور چیزها که کنجکاوی پسر و دخترها رو تحریک میکنه). 
ولی الان حدود پنج ماهه مرتب که چکش میکنم میبی
ده خصلت در نمازپیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌واله فرمود:نماز ستون دین است و در آن ده خصلت است:زینت صورت و آبروی نمازگزار است؛نور و روشنی دل است؛باعث و سبب راحتی بدن است؛سبب نزول رحمت است؛چراغ آسمان است. جایی که نماز خوانده می شود برای آسمان ها مانند ستاره ای می درخشد.سبب سنگینی عمل در ترازوی اعمال است؛سبب خشنودی پروردگار است؛بهای بهشت است؛اُنس در قبر است؛حجاب و پرده ای از آتش جهنم است.و کسی که نماز را به پا داشت دین را بپا داشت. و کسی که نماز ر
آموزش گیتار پاپ بصورت غیرحضوری و از راه دور
ویژه خانم ها و کودکانمقدماتی تا پیشرفته
آموزش تخصصی گیتار کودکان ۶ تا ۱۰ سال
*** درخانه بمانید و گیتار بیاموزید ***
مباحث آموزشی: آشنایی با مبانی اولیه موسیقی، تئوری موسیقی، آموزش ریتم نوازی، همراهی شعر و آواز، آموزش بداهه نوازی و هم نوازی، آموزش تکنیک های مختلف در اجرای قطعات و …
مدرس: نیلوفر کریمی
ساعت تماس: 9 تا 13 صبح 16 تا 21 عصرپیامک پاسخ داده نمی شود. لطفا تماس بگیرید. با تشکر

امیرالمومنین ع فرمود از مجادله و ستیزه بپرهیزیدکه دلها دوستان و برادران را بیمار و نفاق رویانند زیرا سلامتی دل بصفا و صمیمیت است و بیماریش بکینه و اندوه و پریشانی خاطر که از مجادله و ستیزه بر حیزد و دوستان را با یگدیگر دوروکند 2 پیغمبر ص فرمود سه خصلت است که هر کسی خدای عذوجل را با انها ملاقات کند با این سه خصلت بمیرد از هردریکه خواهد داخل بهشت شود وکسیکه خلقش نیکو باشد ودر غیبت  وحضور مردم از خدا بتترسد و مجادله نکند اگرچه حق باو باشد
ای دلا دل بزومه شه دل ره نارمه لیلا خانم
ای عمارت دکشیمها منزل ره نارمه لیلادخانم
عمارت دکشیما چوی خلیلی لیلا خانم
همه در وطن و من در غریبی لیلا خانم 

ای عزیزم ناله نکن ناله نکن لیلا خانم
منه بسوته دل ره پاره نکن لیلا خانم
منه بسوته دل گلاب شیشه لیلا خانم
گلاب شیشه ره ته ضایع نکن لیلا خانم

هی های برو های نشو بهار بلبل لیلا خانم
ته وسه خونما منزل به منزل لیلا خانم
آموزش طریقه برخورد صحیح و قرآنی با مسائل خانوادگی، تحصیلی، شغلی، اعتقادی و ... جهت رشد و پیشرفت و موفقیت و رسیدن به آرامش و خوشبختی
✔️ قابل استفاده همه مقاطع سنی✔️ اساتید و دانشجویان دانشگاه‌ها✔️ دانش‌آموزان مدارس در مقاطع مختلف⭕️ زمان هر جلسه 30 دقیقه می‌باشد.
دوره جامع آموزش زنبورداری در حال حاضر به عنوان یکی از جامع ترین و کم نظیرترین مجموعه های آموزش زنبورداری در کشور محسوب می گردد. دوره جامع آموزش زنبورداری با دربرداشتن سه پارت با عناوین "آموزش جامع زنبورداری"، "آموزش حرفه ای زنبورداری" و "آموزش ساخت کندو" به گونه ای مفصل موضوع زنبورداری و مسائل مربوط به آن را بیان می کند. آموزش زنبورداری با بیش از 2400 دقیقه فیلم آموزشی سعی کرده تا کلیه مطالب در این زمینه را به گونه ای دقیق و اصولی برای علاقه
دو روزی میشود که از سفر برگشته ام. روز اول سفر خیلی سخت بود ولی از روزهای بعدش اوضاع بهتر شد و توانستم تلخی هایی که در پست چه وقت سفر رفتن بود بیان کردم را تا حدودی فراموش کنم. آخر قبلا هم وقتی حالم خیلی گرفته بود سفر رفتن را امتحان کرده بودم ولی جواب نداده بود ولی این دفعه نمیدانم چرا و چگونه جواب داد و حالم را کمی بهتر کرد.یک نکته بگویم راجع به همسفر، اینکه می گویند آدم ها را در سفر بایستی شناخت واقعا درست است شما هرگز یک آدم را نمی شناسید مگر
خانم حسنی (همان حسنی مکتوب که به مکتب هم نمی‌رفت که البته این‌جا، من باشم) بعد از یک سال و دیرتر از اکثر دوستان و هم‌کلاسی‌هایش، به کلاس رانندگی می‌رود.او نمی‌دانست که راندن خوش می‌گذرد، وگرنه زودتر اقدام می‌کرد.خانم حسنی و مربیش، خانم. گ -که خانم قدری هم بود- در همان دو روز اول در خیابان متلک‌های زیادی شنیدند، آنقدری که خانم حسنی ترجیح داد به‌جای شمردن آن‌ها، بر رانندگی خود تمرکز کند. خانم حسنی با خودش فکر کرد که دلش برای متلک‌اندازند

اقتصاد کنکور مشاوران آموزش چه ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد؟
در محاسبات و مسائل:
آموزش ریاضیات لازم
تیپ‌بندی مسائل
آموزش روش حل مسائل
پاسخنامه کامل (ذکر تمام مراحل حل مسئله)
متن درس کتاب:
تیترهای متناسب با کتاب درسی
ریزتیترهای کلیدی وکاربردی
بیان درس به زبان ساده وروان
برجسته‌سازی، رنگی کردن و نشان دادن کلمات کلیدی متن
مشاوره درسی (به درک مطالب توسط دانش‌آموزان کمک می‌کند)
مرور و جمع‌بندی فصل به فصل
 تست و سؤالات چهار گزینه‌ای اقتصا
نگاه قرآن به بخل و خساست
قرآن در تبیین صفت بخل در انسان بیان می‌دارد که این صفت در وی به عنوان غریزه‌ای با جان آدمیان عجین شده است. در آیه ۱۲۸ سوره نساء در این باره می‌فرماید: و احضرت الانفس الشح؛ جان‌های آدمیان بخل و آزمندی را حاضر دارد.
در آیه ۱۰۰ سوره اسراء بیان می‌کند که بخل و تنگ چشمی در انسان امری ذاتی است و انسان با این صفت و خصلت ذاتی آفریده شده است: و کان الانسان قتورا؛ زیرا این آیه در مقام تبیین و تعلیل چگونگی برخی از اعمال وارد شده
خانم ها به چه کسانی رای خواهند داد: 
به کسانی که خانم خود را با اسلحه به قتل می رسانند؟
به کسانی که مثل مهاجرانی و نجفی و برخی مسوولان الان، چند همسر دارند( گاه بیش از ۴ همسر)؟

به کسانی که به جای اشتغال و ازدواج خانم ها،  دغدغه شان رفتن چند نفر خانم به ورزشگاه است؟
کسانی که با بی ادبی به خانم جوان در جمع می گوید قرص ضد بارداری همراه داشته باش؟

کسانی که از بزرگترین هنرهایشان این است که به جای استفاده از ظرفیت خانم های نخبه، عکس زن ها را در تابل
بی شک هرکسی خصلت هایی دارد که تعدادی از آن ها ویژه هستن.
فور مثال پرحرفی ، خساست یا بددهنی!
ازاین رو خدای مهربانم را شکر میکنم که عمده اطرافیانم مرا با خصلت حواس پرتی میشناسند نه با موارد بالایی!!
صبح که بار وبندیلم را بر دوشم نهادم و رفتم تمام طول مسیر را به این فکر میکردم که یک چیزی جا گذاشتم!
و زمانی که وسایلم را مرتب کردم متوجه شدم خیلی بیشتر از یک چیزی را جاگذاشتم!!
شارژر لب تاب، ظرف غذا  که داغ این یکی از همه بدتر به دلم ماند ، غذام قرمه سبزی
"هفت خصلت مومن از زبان دلنشین مولایمان امیر مومنان علی (ع)”
مومن کسی است که:۱- کسبش حلال است.۲- اخلاقش مهربان و رئوف است.۳- قلبش سالم از کینه و کدورت است.۴- زیادی مالش را انفاق کند.۵- زیادی سخنش را نگه می دارد.۶- مردم از شرّش در امان باشند و به خیرش امیدوار.۷- و او از خود درباره دیگران انصاف می دهد.

نصایح صفحۀ ۲۸۱

اقتصاد کنکور انتشارات مشاوران آموزش چه ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد؟
در محاسبات و مسائل:
آموزش ریاضیات لازم
تیپ‌بندی مسائل
آموزش روش حل مسائل
پاسخنامه کامل (ذکر تمام مراحل حل مسئله)
متن درس کتاب:
تیترهای متناسب با کتاب درسی
ریزتیترهای کلیدی وکاربردی
بیان درس به زبان ساده وروان
برجسته‌سازی، رنگی کردن و نشان دادن کلمات کلیدی متن
مشاوره درسی (به درک مطالب توسط دانش‌آموزان کمک می‌کند)
مرور و جمع‌بندی فصل به فصل
 تست و سؤالات چهار گزینه
صبح بعد نماز صبح مامان خانم بهم گفت دیشب گذاشتی گوشیمو آپدیت ش دانلود بشه تموم شد ولی خوابیدیم الان یه چیغام نصب اومده اینچی ؟ هیچ براش نصب ش کرده ام اما بعدش نخوابیده ام و نشستم پای لب تاپ و ویدئو دوم آموزش برنامه نویسی تحت وب رو دیدم با اینکه خیلی خیلی مسائل ابتدائی بود ولی خوب برای شروع خوب بود ... هان راستی دیشب ساعت 10 باید دکتر رفسن که حبیب کاف معرفی کرده بود تلفنی یه 25 دقیقه ای صحبت کرده ام گفت تو اصلا افسردگی نداری فقط بلد نیستی از توانای
چند نکته در مورد ماساژ,آموزش مسائل جنسی
همه از اینکه بدنشان توسط فرد دیگری از روی احساس لمس و نوازش شود لذت فراوانی میبرند. چنانچه ماساژ بدن توسط شریک جنسی و یا فرد مورد علاقه شما انجام شود، آنگاه لذت آن برای شما چند برابر خواهد بود.
گاهی ماساژ فقط برای رفع خستگی انجام میشود. ولی گاهی هم انجام ماساژ میتواند مقدمه عشق بازی و سکس باشد. حتما" برای یکبار هم که شده لذت یک سکس واقعی به دنبال عشق بازی و ماساژ خوب را تجربه کنید
ادامه مطلب
ماساژ در منزلماساژ آقایان - ماساژ بانوانماسور خانم - ماساژور خانمانجام کلیه خدمات ماساژ در شمال و غرب تهران
✅ خدمات ماساژ توسط ماساژور خانم در تهران✅ ماساژور خانم در منزل - ماساژور خانم در محل کار✅ ماسور خانم در شمال تهران - ماسور خانم در غرب تهران✅ ارائه کلیه خدمات ماساژ در منزل و محل کار شما فقط با یک تماس✅ ارائه دهنده تمام سبک های ماساژ توسط ماساژور های خانم با تجربه✅ ماساژ ریلکسی ✅ ماساژ فول ریلکسی ✅ ماساژ سوئدی ✅ ماساژ تایلندی ✅ ما
دلِ مِرگان می‌خواست برخیزد و برود روی گونه‌ی پسرش را دزدانه ببوسد . اما چیزی مثل لایه‌ای نامرئی مانعش می‌شد . از اینکه محبت خود را بنمایاند شرمنده بود . مِرگان چنین بود . مهر خود را نمی‌توانست به‌سادگی بازگو کند . عادت نداشت . شاید چون بروز دادن عشق ، فرصت می‌خواهد . گه‌گاه هم اگر مِرگان گرفتار قلب خود می‌شد ، ثقل خشک و خشنی سد راهش بود . پس بیانِ مهر گویی خود بیگانه‌ترین خصلت او شده بود . گرچه جوهر مهر ، عمیق‌ترین خصلت مِرگان بود . به‌جای ه
امروزه علی رغم ایجاد تغییرات عمیق فرهنگی و تغییر در شیوه های زندگی، بسیاری از افراد در رویارویی با مسائل زندگی فاقد توانایی های لازم و اساسی هستند و همین امر آنان را در مواجه با مسائل و مشکلات زندگی روزمره و مقتضیات آن آسیب پذیر نموده است. مهارت های زندگی، مهارت هایی هستند که برای افزایش توانایی های روانی – اجتماعی افراد آموزش داده می شوند و فرد را قادر می سازند که به طور موثر با مقتضیات و کشمکش های زندگی رو به رو شود.
ادامه مطلب
امروزه علی رغم ایجاد تغییرات عمیق فرهنگی و تغییر در شیوه های زندگی، بسیاری از افراد در رویارویی با مسائل زندگی فاقد توانایی های لازم و اساسی هستند و همین امر آنان را در مواجه با مسائل و مشکلات زندگی روزمره و مقتضیات آن آسیب پذیر نموده است. مهارت های زندگی، مهارت هایی هستند که برای افزایش توانایی های روانی – اجتماعی افراد آموزش داده می شوند و فرد را قادر می سازند که به طور موثر با مقتضیات و کشمکش های زندگی رو به رو شود.
ادامه مطلب
بعد از مدتها برگشتیم و به دلیل درخواست بالای شما کاربران عزیز درمورد ارتباط بیسیک با سرور تصمیم داریم آموزشش رو براتون قرار بدیم . امیدواریم که مثمر ثمر واقع بشه .  البته به دلیل برخی مسائل ممکنه این آموزش طول بکشه اما از شما میخوایم که صبور باشید . آموزش به زودی....
قرار گیری آموزش را به شما اطلاع خواهیم داد...
آموزش راه اندازی کسب و کار آنلاین بازاریابی محصولات دیجیتال از طریق شبکه های اجتماعی
پس از پایان آموزش شما قادر به راه اندازی کسب و کار خود در منزل می باشید.
بدون نیاز به دفتر کار مناسب برای همه به ویژه برای خانم های خانه دار
با کمترین هزینه کسب و کار خود را راه اندازی نمایید.
برای اطلاعات بیشتر، مشاهده مجوزها و... از طریق آیدی تلگرام Mohsen_Fatemi_iNoti با من در ارتباط باشید.
سلام دوستای گلم
من اومدم با ی اموزش دیگه
آموزش خط چشم کشیدن برای خانم هایی که پلک افتاده دارن
خب سوالی که پیش میاد اینه که از کجا بدونید که پلک شما افتاده است یا نه؟؟
اگر پلک های شما کمی پایین تر است و یک چروک کوچک بالای چشم به وجود آورده،شما جزء آن دسته خانم هایی هستید که پلک های کمی افتاده دارید
یک خط چشم باریک زیر پلک شما گم می شود ،به یک خط چشم پهن تری نیاز دارید تا تاکید بیشتری روی چشم ها به وجود آورد

ادامه مطلب
آموزش گیتار پاپ ( مقدماتی تا پیشرفته)
ویژه خانم ها و کودکان
آموزش تخصصی گیتار کودکان
ویژه سنین ۶ تا ۱۰ سال
تدریس در آموزشگاه موسیقی سپاهان سینا خیابان توحید
آموزشگاه موسیقی آرپا خیابان خاقانی
توسط مدرس خانم
***برگزاری دوره 3 ماهه ریتم نوازی گیتار***
همراهی ساز و آواز (ویژه بزرگسالان)
در دو سطح مقدماتی و پیشرفته
مباحث آموزشی: آشنایی با مبانی اولیه موسیقی، تئوری موسیقی، آموزش ریتم
نوازی، همراهی شعر و آواز، آموزش بداهه نوازی و هم نوازی، آموزش ت
سلام
برای یادگیری مسائل جنسی به توجه به رعایت مسائل شرعی نمیدونم باید چی کار کنم؟، از طرفی شرایط مالی خوب برای تهیه ی کتاب های مختلف رو ندارم. شما کانال تلگرامی نمیشناسید که فایل های صوتی آموزش صحیح مسائل جنسی رو با تکیه بر روایات و دین توضیح بدن؟
یا استاد خبره ای نمیشناسید که تو این زمینه و افزایش آگاهی مردم کار کرده باشه؟ و فایل صوتی بیرون داده باشه، یا هر منبع دیگه ای؟...
من خودم چند وقتیه فایل های صوتی یه روانشناس رو با عنوان تربیت جنسی فر
منطقه ۱
حوزه فعالیت: آموزش و پرورش : مناطق
نشانی :  ایران ، تهران ، تهران ، تجریش – خ. دزاشیب – جنب آتش نشانی
تلفن :  ۷~۲۲۲۳۹۶۰۰
 منطقه ۲
نشانی :  ایران ، تهران ، تهران ، بزرگراه جلال آل احمد – کوی نصر – پشت آتش نشانی – انتهای خیابان سیزدهم
مسئول آقا / خانم :  سانی خانی
تلفن :  ۸~۸۸۲۷۶۹۰۱
 منطقه ۳
نشانی :  ایران ، تهران ، تهران ، بالاتر از میدان ونک – بعد از میرداماد – جنب خانه مع
پس از مرگ داماد خانم خواب دیده بودند خانم به درب خانه ی محقر دختر کوچک و دامادش آمده است و میخواهد وارد شود به داماد خانم "آقا" می گفتند. یکی از اهالی خانه از او پرسید  خانم چرا تنها آمده ای؟ "آقا" کجاست ؟ گفت ایشان وادی السلام نجف است. 
خدایا پنج شنبه ها را از من نگیر.خانم کاف را از من نگیر.این کتابِ هر روز تازه تر از دیروز را از من نگیر.که اگر به محال بگیری،دنیا که سهل است،خود مرا از من گرفته ای.
+اگر هر کس یا خودش یک خانم کاف بود یا یک خانم کاف داشت او هزاران سال پیش بازگشته بود.شک ندارم!
توجه: کتاب از سایت  مکتب تی وی می باشد لطفا جهت دیدن فیلمهای آموزشی به این سایت مراجعه فرمایید: maktabtv.com
گردآورنده: خانم مهندس سپیده سرمدی
طراحان: خانم مهندس فاطمه چهکندی نژاد و آقای مهندس فرزاد تاراپور والا
فایل پی دی اف کتاب:دریافت
توجه: کتاب از سایت  مکتب تی وی می باشد لطفا جهت دیدن فیلمهای آموزشی به این سایت مراجعه فرمایید: maktabtv.com
گردآورنده: خانم مهندس سپیده سرمدی
طراحان: خانم مهندس فاطمه چهکندی نژاد و آقای مهندس فرزاد تاراپور والا
فایل پی دی اف کتاب:دریافت
دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. admin; دانلود ... شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین ... زبان کتاب : فارسی.
دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتابwww.takbook.com › 223865-audio-ebook › دانلود-کت...۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی ش
پیغمبر ص فرمود سه خصلت است که هر کس  خدای عزوجل را با انها ملاقات کند با این سه خصلت بمیرد از هر دریکه خواهد داخل بهشت شود کسیکه خلقش نیکو باشد ودر غیبت و حضور مردم از خدا بترس و مجادله نکند اکرچه حق با او باشود 3 وباز فرمود کسیکه خدا را هدف مجادلاتش کند بتحول بسیار نزدیکشود شرح مرحوم مجلسی برای این روایت سه معنی ذکر فرموده که دوستی ان ،قربب بذهن است 1 در ذات و صفات خدا واردبحث و گعتگو نشوید و با یگدیگر ستیزه  منمابید زیرا  عقول و افکار بشر از د
  به نام خدا
عنوان مقاله : نقش هنر(نمایش بازی)در آموزش زبان
چکیده:
هدف اصلی این مقاله،بررسی تاثیر بازی در رشد شخصیت کودک،تاثیر بازی بر پیشرفت تحصیلی کودک و تاثیر بازی در هوش کودک است.
برخی از داوران و موسسات آموزشی بر این باورند که بازی کردن نقش مهمی در یادگیری کودکان ندارد و تنها با کسب نمرات خوب است که معلوم می شود آنها مطالب جدیدی یاد گرفته اند ولی با خواندن این مقاله متوجه خواهید شد که کودکان برخی از پیچیده ترین مسائل را با انجام بازی خاص

سلام و عرض ادب و احترام
احتراما به استحضار می رساند اولین جلسه شورای مرکزی طرح حمایتی ( بهداشتی و درمانی) مهررخشان روز شنبه مورخه۹۸/۱۲/۳باحضوراعضای بزرگواران شورا برگزارگردیدحاضرین در جلسهخانم دکترگودرزیخانم صمیمیخانم عربخانم تفرشیخانم دهقانیوآقای فدائی
مسئولیت هماهنگی و سازماندهی این شورا برعهده خانم دکترگودرزی می باشد.
14 راز موفقیت و کامیابی جنسی,آموزش مسائل جنسی
تا به حال برایتان پیش آمده است که شبی را گذرانیده باشید که تأثیر زیادی روی شما گذاشته باشد؟ هرچند نه به این خاطر که نشئه و از خود بی خود بوده اید، - بلکه کاملأ برعکس ـ چیزی در شما به خوبی پیش نمی رفت، یا ـ بهترگفته باشم - آن طور که تصورش را می کردید، پیش نمی رفت
ادامه مطلب
رهبرانقلاب: شب قدر شبی است که خدای متعال آن را به عنوان سلام دانسته است. سلام، هم به معنی درود و تحیّت الهی بر انسانهاست، هم به معنای سلامتی، صلح و آرامش، صفا میان مردم، برای دلها و جانها و جسمها و اجتماعات است. از لحاظ معنوی، چنین شبی است! شبهای قدر را قدر بدانید و برای مسائل کشور، مسائل خودتان، مسائل مسلمین و مسائل کشورهای اسلامی #دعا کنید.
آموزش کامل اکسل مقدماتی تا پیشرفته pdf

آموزش کامل اکسل مقدماتی تا پیشرفته pdf

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان ۱۸ درس گلچین آموزش مهم ترین نکات اکسل (فیلم ...sariasan.com › download-18-complete-video-lessons۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - آوریل 12, 2020 آموزش کار با اکسل (مقدماتی تا پیشرفته)۷۵ دیدگاهRadin · typo ... قرار دادیم. بعد از آن هم یک جزوه نسبتا کامل پی دی اف را برای تکمیل فرآیند یادگیری شما عزیزان قرار دادی
تنها بچه‌ها نیستند که بچگانه رفتار می‌کنند. بزرگسالان نیز ورای هارت و پورت‌هایشان، متناوباً بازیگوش، مضحک، خیال‌باف، آسیب‌پذیر، افسارگسیخته، وحشت‌زده، شرمسار و نیازمند دلداری و گذشت میشوند.
ما در دیدن شیرینی و شکنندگی بچه‌ها و طبیعتا کمک کردن به آنها و آرام‌کردن‌شان حسابی خبره هستیم. میدانیم که نزد آنان چطور بدترین وسواس‌ها، کینه‌جویی‌ها و خشم‌های خود را کنار بگذاریم.میتوانیم انتظاراتمان را واسنجی کنیم و توقعات کمتری نسبت به
کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلودفایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین سال‌های ...
دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر عل
 راهنمای کامل پیدا کردن نقطه جی در زنان  آموزش تصویری تحریک نقطه جی در مردان  محل نقطه جی در خانمها • روش پیدا کردن نقطه جی زن برای ماساژ  نقطه جی در مردان کجاست؟ روش پیدا کردن نقطه p (پروستات) مردان  پروستات و نقطه جی مردان  Images for ‫مالش دادن نقطه جی‬‎ اوج لذت جنسی خانم ها در نقطه جی نهفته است  موضع جی  نکاتی در مورد نقطه جی (g پیدا کردن نقطه جی اسپات در زنان  پیدا کردن نقطه جی در مردان و تحریک آن + عکس  محل نقطه جی در خانمها • روش پیدا کردن  ر
کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

داستان صوتی شوهر آهو خانم - پایگاه دانلود رایگان کتاب | ...www.takbook.com › book › داستان-صوتی-شوهر-آهو-خانم۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. دانلود کتاب صوتی شوهر آهو خانم. شوهر آهو خانم اثری زیبا و تاثیرگذار از علی‌محمد افغانی است. این کتاب بین سال‌های ...
دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر علی مح
کتاب صوتی شوهر آهو خانم

دانلود فایل

دانلود کتاب شوهر آهو خانم - علی محمد افغانی - کتابراهwww.ketabrah.ir › داستان و رمان › داستان و رمان ایرانیکتاب شوهر آهو خانم اثر علی مح

عده ای از زوجها از دست همسرانشان شاکی هستند واز مشکوک بودن همسرشون به خود ناراضی هستند و میگویند هرجایی که میرویم به ما مشکوک میشوند و بدبینی بسیار حادی نسبت به من دارند.
شما اولین کاری که میکنید ببینید چه چیزی اورا نسبت به شما بدبین یا مشکوک کرده مثلا شاید شخصی از شما حرفی به همسرتان زده که باعث شده همسرتان روی شما زره بین بگذارد و به شما مشکوک شود.
اگر هیچ دلیلی نداشت و همسرتان بدون هیچ دلیلی به مشکوک شدن نداشت سعی کنید برای ازبین بردن ا

عده ای از زوجها از دست همسرانشان شاکی هستند واز مشکوک بودن همسرشون به خود ناراضی هستند و میگویند هرجایی که میرویم به ما مشکوک میشوند و بدبینی بسیار حادی نسبت به من دارند.
شما اولین کاری که میکنید ببینید چه چیزی اورا نسبت به شما بدبین یا مشکوک کرده مثلا شاید شخصی از شما حرفی به همسرتان زده که باعث شده همسرتان روی شما زره بین بگذارد و به شما مشکوک شود.
اگر هیچ دلیلی نداشت و همسرتان بدون هیچ دلیلی به مشکوک شدن نداشت سعی کنید برای ازبین بردن ا

عده ای از زوجها از دست همسرانشان شاکی هستند واز مشکوک بودن همسرشون به خود ناراضی
هستند و میگویند هرجایی که میرویم به ما مشکوک میشوند و بدبینی بسیار حادی نسبت به من دارند.
شما اولین کاری که میکنید ببینید چه چیزی اورا نسبت به شما بدبین یا مشکوک کرده مثلا شاید شخصی از
شما حرفی به همسرتان زده که باعث شده همسرتان روی شما زره بین بگذارد و به شما مشکوک شود.
اگر هیچ دلیلی نداشت و همسرتان بدون هیچ دلیلی به مشکوک شدن نداشت سعی کنید برای ازبین بردن
خانم ص، مسئول آموزش ماست. یک خانم بسیار بسیار منظم و مهربان. دوسال پیش تا حالا هر ترم دوبار به من زنگ زده و اول حال خودمو بچه م رو پرسیده و بعد از اینکه این ترم شرایط دانشگاه و من چیه و باید چکار کنم و کدوم استاد چطوریه و کدوم امتحان با کدوم تداخل داره و... به من اطلاع داده، و در مقابل حواس پرتی و بی نظمی من هیچ رفتاره « مارو باش به فکر کی هستیم» گئنه ای ازش ندیدم.
ترم سه که کلی کمکم کرد انتخاب واحدم کان لم یکن بشه و مرخصی برام رد بشه، بدون اینکه من ح
آموزش طریقه برخورد صحیح و قرآنی با مسائل خانوادگی، تحصیلی، شغلی، اعتقادی و ... جهت رشد و پیشرفت و موفقیت و رسیدن به آرامش و خوشبختی
✔️ قابل استفاده همه مقاطع سنی✔️ اساتید و دانشجویان دانشگاه‌ها✔️ دانش‌آموزان مدارس در مقاطع مختلف⭕️ زمان هر جلسه 30 دقیقه می‌باشد.

مهم‌ترین سوالات جنسی و زناشویی چیست

کاهش میل جنسی اغلب موضوع پیچیده‌ای است‎

متداول‌‌ترین سوالی که از سکس تراپیست‌ها
پرسیده می‌شود این است که، آیا من نرمالم؟ پیرامون مسائل جنسی زیاد آموزش
داده نمی‌شود و بیشتر افراد اطلاعات جنسی خود را از دوستان و فرهنگ عامه
دریافت می‌کنند. در نتیجه ممکن است خیلی از این آگاهی‌ها درست نباشند.
ادامه مطلب
بمناسبت گرامیداشت دهه ی سرآمدی آموزش و به همت گروه هنر پردیس شهید رجایی آذربایجان غربی جمعی از دانشجویان با حضور در گالری هنری با سبکهای هنری نو در عرصه  هنر آشنا شدند.
سر کار خانم شجاع زاده عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان ، استفاده از هنر را در جهت آموزش بهینه به دانش آموزان مهم ارزیابی کرد.
دوستان عزیز سلاممتاسفانه در این روزها مردم جهان در حال  مبارزه با ویروس کرونا می باشند. به خاطر مسائل بهداشتی و پیشگیری از ابتلای دانش آموزان موفتا کلاس های مدارس تعطیل می باشد و لی این به معنای تعطیلی آموزش نیست.به همین دلیل این کانال برای آموزش فیزیک دهم و جایگزین موقت کلاس ایجاد شده است. برای ارتباط با شما و پرسش و پاسخ می توانید از بخش نظرات هر مطلب استفاده کنید.
بک لینک pbn، سئو لینک خارجی، سئو لینک داخلی، لینک بیلدینگ، بک لینک ایمیل، سئو سایت وردپرس، سئو تایتل، سئو سایت، بک لینک پست مهمان، سئو عنوان و از مهم ترین مسائل آموزش سئو، بهینه سازی سورس سایت، بازاریابی اینترنتی، بک لینک، تحلیل سایت، سئو سایت، طراحی سایت و آموزش سئو است. از این رو برای کسب و کار آنلاین ضروری است تا در دوره های آموزش سئو جامع شرکت کنند. ما به شما آموزش سئو سایت مثناسئو به مدرسی استاد دکتر محمد کرمی را توضیه میکنیم. زیرا که دکت
صبا خانمصبا خانمصبا خانم...از صدای شما که در گوشم می‌پیچد و ساعت‌هاست که صدایم می‌زند متنفرم. لطفا دهانتان را ببندید. دهانتان توی ذهن من وول می‌خورد، پیچ و تاب می‌خورد، گریه می‌کند، فریاد می‌کشد و توان حرکت را از من ‌می‌گیرد. لطفا خفه شوید.
یک منبع موثق اعلام کرد :خانم شمسی سعیدی قمصری در انتخابات ثبت نام می کند.ثبت نام ایشان حاصل دعوت معتمدین منطقه،سیاسیون،فرهنگیان و بانوان از وی خواهد بوددر کارنامه خانم سعیدی ؛مسئول نمایندگی آموزش و پرورش و مسئول امور بانوان  و مسوولیت دفتر ارتباط مردمی مرحوم دکتر صفاری در بخش قمصر دیده می شود.وی همچنین در سالهای اخیر در بخش توسعه کسب و کار خانگی فعال بوده است.
کفش های زنانه بسیار مختلف هستند. خانم ها حداقل باید از هر مدل کفش یکی مدل را در جاکفشی خانه خود داشته باشند، که هر کدام در موقعیت ها و محیط های مختلف نیاز آنها را بر طرف می کند و یکی از مهم ترین کفشی که هر خانم باید داشته باشد کفش پاشنه بلند مجلسی است.
پوشیدن کفش پاشنه دار خانم ها را بسیار جذاب و اندام آنها را کشیده تر نشان می دهد، برای همین یکی از انواع کفشهای مورد علاقه بانوان می باشد. یکی از مسائل حائز اهمیتی که باید در خرید کفش پاشنه بلند فاک
یکی از مسائل مهم تو هر ازدواجی ، انتخاب مورد مناسبه.
موردی که هم کف باشه،  اخلاق و ایمان داشته باشه...
موردی که ان شاء الله زندگی باهاش موجب عاقبت به خیری بشه و قرب الی الله 
پیدا کردن مورد مناسب تو ازدواج تعددی اهمیت خیلی بیشتری پیدا می کنه
بحث هماهنگی بین همسران و بچه ها هم بوجود میاد
برای همین انتخاب خیلی مهم می شه.
مدتیه با یه خانم خوب و عزیزم صحبت داشتیم
به نظر خانم خوب و عاقل و با ایمانی میان.
من که دوسش دارم
امیدوارم آنچه خیره اتفاق بیافته
امروزه زنبورداری در کشور ایران به دلیل وجود تنوع گیاهی زیاد به یکی از شغل های موفق و پردرآمد بین سایر مشاغل تبدیل شده است. در زنبورداری برای تولید عسل مرغوب زنبورداران باید در مورد زنبور، گیاه موردنظر، مکان قرارگیری کندو ها، بیماری های زنبور و کندو و سایر مسائل اطلاعات کافی داشته باشند که با مشاهده آموزش زنبورداری در مدت کوتاهی در مورد همه موارد ذکر شده آگاهی لازم را به دست می آورند. آموزش زنبورداری با داشتن آموزش های مفید و کاربردی می

این نرم افزار اموزش گام به گام نماز طبق عقیده اهل سنت در گوشیهای اندروید میباشد.
برخی از ویژگی های نرم افزار:
- آموزش گام به گام و تصویری نماز
- آموزش نماز برای مردان و زنان مسلمان
- آموزش نماز پنج گانه
- آموزش نماز جناز
- آموزش نماز تسبیح
- آموزش نماز عید
- آموزش وضو
- آموزش اخلاص در نماز
و ....
حجم : 34 mb
لینک دانلود : دریافت فایل
اسامی برندگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی کتابخانه باقرالعلوم(ع) شهر خشکرود به شرح زیر می باشد:
در بخش خانوادگی خانم مریم جانی فاردقی 3،000،000 ریال
در بخش نوجوان مکتوب خانم فاطمه شجاعیان 500،000 ریال
در بخش نوجوان پویش خانم حورا چمن پیرا 750،000 ریال
در بخش بزرگسال خانم آسیه دلیریان 800،000 ریال
پشتیبان خانم مهسا آ برگشت توی اتاق بهش میگم این نفر جدید میتونه مثل شما لحظات مفرحی برای ما فراهم کنه ؟ مبگه نه این توی باقلی هاست ... بعد که رفت بیرون به پشتیبان خانم مریم ز گفت این پسر کی که این پشتیبان خانم مهسا آ  بهش این جوری میگه !!! کلی خندیدم
9 انگیزه غلط برای ازدواج , آموزش مسائل زناشویی
بـرخی اوقات افراد گوناگون به دلایل عجیب و غریبی ازدواج میکنند. گاهی نـیز دلایل خوب و موجهی برای انتخاب فرد بخصوصی در سر دارند. آیا شما تحت فشار هسـتـیـد کـه هرچه زودتر ازدواج کنید؟ آیا در این مرحله از رابطه تان باید ازدواج کنید؟ بهتر است که خوتان را ارزان نفروشید. به این دلایل بد برای ازدواج نگاهی بیاندازید:
ادامه مطلب

خانم ها از چه جور مرد هایی بدشون میاد

۸ تیپ از آقایون هستند که خانم ها ازشون فرارین .

۱.مردهای نیازمند...این تیپ بیش از حد احساساتی بوده و نسبت به خود شک دارد و مدام نیاز به ابراز علاقه دارد او جذاب نیست زیر اعتماد به نفس و استقلال از جمله خصوصیات جذاب آقایون نزد خانمها ست.
ادامه مطلب
✅ گزارش مختصری از مسابقه کتابخوانی ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان "یادت باشد" زندگینامه شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی
تعداد شرکت کنندگان در مسابقه 198 نفر که 81 نفر به تمامی سوالات پاسخ صحیح دادند و 117 نفر بقیه دارای اشکال بودند .
در پایان جلسه نمایندگان پنجشنبه 98/3/30 بین شرکت کنندگانی که به کلیه سوالات پاسخ صحیح دادند قرعه کشی انجام شد و بار اول به نیت امام رضا علیه السلام به 8 نفر و بار دوم به نیت 5 تن به 5 نفر از عزیزان کارت هدیه تعلق گرفت .

وزن ایده آل برای خانم ها چقدر است؟

وزن ایده آل برای خانم ها

اکثر مردم گمان می کنند که برای محاسبه وزن ایده‌ال خویش، تنها باید به قدشان توجه کنند ولی واقعیت این است که برای محاسبه دقیق وزن ایده‌ال ، به جز قد، جنسیت و اندازه استخوان بندی هم باید در نظر گرفته شود.
دستور العمل محاسبه وزن ایده‌ال برای خانم ها 
_ قدتان را اندازه بگیرید و یاد داشت کنید.
ادامه مطلب
بیشترین چیزی که در این مدت کوتاه طرح آزارم داده مساله ی محروم کردن مردم از وسایل پیشگیری از بارداریست.روزهای اول که برای آموزش اولیه میرفتم شهرستان،خانم مسئول واحد بهداشت خانواده گفت خانم دکتر براساس س.ی.ا.س.ت های جدید(!) ما دیگه نباید به خانم بالای 45سال بگیم شما پرخطر هستی و نباید باردار بشی_شاشیدم وسط شما و س.ی.ا.س.ت هاتون_!
توی جلسات دهگردشی که هرهفته داریم مکررا میبینم خانم هایی که بچه به بغل میان خانه بهداشت و از بهورز تقاضای وسایل پیشگیر
آرایش می تواند چهره خانم ها را زیباتر و جذاب تر از همیشه کند, در ادامه این مطلب آموزش تصویری آرایش صورت را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم با کمک این مطلب آموزشی مهارت لازم را در زمینه میکاپ لایت و ملایم بدست آورید.
با آرایش های های لایت و ساده چهره طبیعی و زیبای شما حفظ می شود و علاوه بر این آرایش های ملایم سن خانم ها را کمتر از حد معمول نشان می دهند. اگر شما مهارتی در زمینه میکاپ صورت ندارید می توانید با مشاهده آموزش تصویری آرا
از زمان تولد به دختران آموزش داده می شود که باید خیلی از مسائل را رعایت کنند. مخصوصا در فرهنگ ایرانیان صحبت حتی در مورد مسائل جنسی در بین دختران زشت است و اگر دختری بخواهد در مورد نیازهای جنسی خود صحبت کند، پسندیده نمی باشد. بنابراین در اکثر مواقع کسی که برای رابطه جنسی پیش قدم می شود، مرد است و در برخی مواقع زنان سکس و خواسته های جنسی خود را مطرح نکرده و با بی میلی و گاهی اجبار او را در این ارتباط مشایعت می کنند.
ادامه مطلب
یک عدد دانشجوی سابق بهم پیام داده
پیامشو عیناً کپی میکنم
حتی بدون حذف اسامی:
با سلام وقت بخیر عیدتان. مبارک. سوالی داشتم. شما عمه داماد خانم نجاتی هستید؟ خواهر خانم نجاتی (مهسا)زن عموی بنده هستن و دامادشان با عروس ما(زنداداش ) گویا هم کلاسی بودن. (همسر سمیه خانم)
الان من کی ام؟؟
برای این که به خانم هایی که با این مشکل در آموزش آرایشگری رو به رو هستند و قرار ملاقات های خود را برای واکسینگ صورت خود از دست داده اند ، کمک کنیم به متخصصان لیلیوم سرخ گفته ایم که در مورد باید ها و نباید های این کار تحقیق کنند  تحقیق آن ها در مورد از بین بردن موی بالای لب در خانه است ؛ زیرا با این که آقایان ، در طول قرنطینه به سبیل های خود اجازه ی رشد داده اند ، من خانم های زیادی را می شناسم که دوست ندارند روی صورت خود موی اضافی داشته باشند و تمای
+ خانم، خانم، خانم، آدم صبح و شب ریس یک و دو بخوره، برای بچه‌ش ضرر داره؟
× بچه؟
+ آره اگه بچه‌دار بشه.
× یعنی تو حاملگی؟
+ آره.
× o_O مگه می‌خوای حامله بشی؟
+ می‌پرسم اگه یه‌وقت خواستم!
(مرکز بانوانه و اصلا اجازه‌ی خروج هم ندارن مددجوها!)

+ خانم مددیار بهم جایزه بدین.
_ چی بدم بهت؟
+ اجازه بدین موهای خانم تسنیم رو ببینم!
× o_OO_o

+ خانم شما به پوستتون چی می‌زنین؟
× هیچی.
+ یعنی اصلا کرم نمی‌زنین؟
+ نه.
× چقدرررر پوستتون خوووووبه!
+ همچنان o_O

مجموعا دویس
چند وقته به شدت تو سرم افتاده که یه شغلی داشته باشم 
امروز به مامانم میگم میگه پول مگه میخوای؟
گفتم برای پولش که نمیگم الان 20 سالمه و میخوام یه شغلی داشته باشم
و در نهایت گفتم بررسی کن هر کی نیاز به آموزش ریاضی و شیمی داشت رو بگو بیاد آموزش بدم
ساعتی 15 تومن هم میگیرم 
گفتم اسید باز و محلول رو که بلد نیستند بگو بیاند خودم یادشون میدم
+قسمت مسائل ژنتیک هم میشه
واکنش مردهای دور و بر موقع خوردن غذای همسر1- مرد همون طوری که لقمه اول به نیمه های زبونش رسیده: خانم. میگم جدیدا دستت لرزش پیدا کرده? یا شاید بازم موقع ریختن نمک ادویه غذا حرفای اقدس خانم از پشت تلفن حواست و پرت کرد?- خانم خونه: :/ :| میگم اصلا این غذا به پرزهای چشایی شما برخوردم کرد?2- مرد که در حال خوردن آخرین قاشق غذاشه میگه: الحمدلله.+ خانم خونه که از لقمه اول به دهان مبارک همسر خیره شده میگه: طعمش خوب بود? خوشمزه بود?- مرد خونه که لقمه اش رو قورت د
سوال هایی که همه خانم های باردار می پرسند
دوران بارداری چه برای خانم هایی که بارداری اول را تجربه می کنند و چه خانم هایی که چندمین دفعه بارداری آنهاست پر از سوال است. در ادامه 59 سوال و جواب که خانم های باردار می پرسند را می خوانید
ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
یه چیز عجیب و غریبی که بین مردم هست و بین مردمان شهرهای کوچیک ، بیشتر دیده می شه اینه که خیلی به همدیگه نگاه می کنن ! وقتی سوار ماشین هستی ، وقتی توی مغازه هستی ، وقتی توی پارک هستی و هزارجای دیگه یکی از چیزایی که آزارت می ده همین نگاه های اطرافیان هست البته این خصلت توی خود من هم هست ولی مطمئنم شدتش به اندازه خیلی از اطرافیانم نیست .

پس چون خودم این خصلت رو دارم شروع می کنم صحبت کردن با خودم :

شاید آدم ترسویی هستم ، می ترسم از قضاوت شدن که نکنه ی
چرا آموزش می گیریم
اگر کمی به گذشته رجوع کنیم مسائل و مشکلات در گذشته ساده تر بوده اند ولی این نظر فعلی ماست و در گذشته نیز مسائل و مشکلات خاص خود را داشته است و حکایت معما چون حل شود آسان شود و یا به گفته دیگر چون راه حل آنها برای ما پیدا شده است یا اینکه شناخته شده است تصور می کنیم زیاد دشوار نبوده است به هر حال این تصور هم به دلیل پشتوانه اموزش به وجود  آمده است و به عبارتی دیگر تمام شناخته های امروز ناشناخته های دیروز است و این روند همیشگی ز
این روزها فایل صوتی در شبکه های مجازی دست به دست می شود که خانم معلمی که تصمیم گرفته ریاضی به بچه ها درس دهد با آن لهجه ی شیرین ترکی اش از دانش آموزان میخواهد هر کس آنلاین(آیلان) هست برایش پیامی بگذارند و خود را معرفی کنند. بماند که چقدر به او این روزها خندیدیم. فکر نمیکنم از آن دست معلمانی هم باشد که به دل گرفته باشد خنده ی ایرانی ها را در این اوضاع غمبار جامعه. با این مقدمه خواستم یادی کنم از دبیر جبر و ریاضیات جدید سال اول دبیرستانم خانم رحمتی
نظافت منزل توسط خانم جوان
 چرا نظافت منزل توسط خانم جوان ؟
نظافت منزل توسط خانم جوان  خواهان بسیاری دارد زیرا اکثر کسانی که در نظافت منزل خود وسواس دارند تقاضای کارگر خانم جهت  نظافت منزل می‌کنند چون نظافتچی خانم نسبت به نظافتچی آقا به جزئیات و ریزه کاری‌های نظافت خیلی بیشتر توجه می کند. شما هم به دنبال نظافت منزل توسط خانم جوان هستید؟

ما در مجموعه خدمت از ما با داشتن تیمی حرفه‌ای از نظافتچی خانم جوان برای انجام نظافت منزل توسط خانم در
همراهان گرامی :کلاس آموزش خوشنویسی توسط استاد مجرب سرکار خانم بمانی یکشنبه ۹۸/۱۰/۸ افتتاح میشود
✅لطفا جهت ثبت نام به دفتر پذیرش موسسه مراجعه نمایید .
تلفن :۳۷۲۳۳۳۹۰
کانال خبرهای بروز موسسه قرآنی شیفتگان وحی
♦پیام رسان سروشhttps://sapp.ir/shifteganvahy♦پیام رسان ایتاhttps://eitaa.com/qom_02537233390
«آداب عشق‌ورزی» برای زوج‌های جوان
زندگی زناشویی برای زوج‌های جوان تجربه‌ای جدید است که در ابعاد مختلف آن نیاز به آموزش دارند؛ آموزش‌های مهارتی برای ادارۀ زندگی، تعامل با افراد جدیدی که در نقش همسر و خانوادۀ او وارد زندگی می‌شوند و... که معمولاً این آموزش‌ها به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم در خانواده ارائه می‌شود، اما یکی از اموری که کمتر به آن پرداخته می‌شود، زیست جنسی در زندگی متأهلی است. اگرچه زوج‌ها پیش از ازدواج دربارۀ ابعاد مختلف ز
دم اومدن از شرکت بیرون مدیر برنامه ریزی پروژه آقای علی میم گفت یه کاری رو انجام بدهم هیچی لب تاپُ از کیف دراورده روشن ش کرده ام دیگه برنگشتم توی اتاقم کنار میز بازرگانی خانم الی آ نشستم و کار رو انجام داده ام! رسیدم خونه دیدم بابا خان و مامان خانم و خاله بهجت نشستند مامان خانم گفت چای میخوایی؟  گفتم نه؟  میخوایی بخوابی؟  گفتم نه؟  گفت میخوایی بریم خونه دایی آقا حسن دایی مامان خانم میایی گفتم نه!
الان دیگه صدای پشتیبان خانم مریم ز درآومد که چرا بازرگانی خانم ستاره کاف که اومده کمک پشتیبانی بعنوان رئیس پشتیبانی هیچ کاری نمیکنه ویاد نمیگیره !!!! یعنی بازرگانی خانم ستاره کاف اومده کمک پشتیبانی همه ش تا تلفن ش حرف میزنه و هیچ چیزی بلد نیست از کارهای پشتیبانی !!!!
مشاور کودک در کاشان

مشاور کودک در کاشان: کودکان جزء مهم زندگی مشترک می باشند و عدم توجه به آنها به تدریج باعث ایجاد اختلال و مشکل خواهد شد. مشاوره کودک سعی می کند تا بهترین راهکار و تصمیم را در مقابل رفتارهای کودکان به والدین آموزش دهد تا کودکی با اصول تربیتی مناسب را وارد جامعه کنند. تربیت کودک در واقع به معنای آموزش و تعلیم چالش های زندگی آینده، به واسطه اصولی علمی و جامع به کودکان می باشد.
والدین یک کودک باید در نظر داشته باشند که حرکات و
آیا دادن پول توجیبی به کودکان لازم است؟ در زمانه‌ای که اقتصاد و رفاه خانواده‌ها به مدیریت مالی و پس‌انداز بستگی دارد، آموزش مهارت‌‌های مالی در کودکی از اهمیت زیادی برخوردار است. آموزش مسائل مالی و مدیریت آن جزو اصول مهمی است که روی شخصیت کودک اثر می‌گذارد. در مطلب سبک‌های فرزندپروری هم راجع به آن توضیح داده‌ایم. یادگیری این مهارت از کودکی و در محیط خانواده بسیار مهم است؛ چرا که فرد را در آینده و برای مدیریت مخارج خود و خانواده‌اش آم
آموزش صفر تا صد فارکس و بورس

دانلود فایل

آموزش ویدیویی کامل فارکس از صفر با رضا خانتاراج - - چارت ...chartiran.com › آموزش-ویدیویی-کامل-فارکس-از-صفر-...آموزش ویدیویی کامل فارکس از صفر با رضا خانتاراج فیلم کامل آموزش فارکس از صفر تا صد همچنین pdf آموزش فارکس را از سایت ما بخواهید. ... admin ژانویه 28, 2020 فیلم های آموزش بورس, فیلم های آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی تا پیشرفته بورس 61 ...
آموزش صفر تا صد فارکس - پرشین بورسpersianbourse.com › ... › آموزش صفر تا صد
: ۶سال از عمر دولت، گذشت و ۲سال باقیمانده از این دوران، مدت زمان کمی نیست و باید به دور از گرفتار شدن در برخی آفات، مسائل مهم کشور را «اولویت بندی» و پیگیری کرد/ یکی از آفات دولتها در طول سالهای مختلف «گرفتار شدن به فروع و حواشی» است. دولت در ۲سال باقیمانده، از حواشی و مسائل فرعی که متأسفانه با ظهور فضای مجازی، امکان آن بیشتر هم شده است، فاصله بگیرد و مسائل اصلی را در اولویت کاری خود قرار دهد.
خلاصه داستان : احضار روح ۲ فیلمی ترسناک ، محصول سال ۲۰۱۶ آمریکا به کارگردانی جیمز وَن است. این فیلم دنباله‌ای بر فیلم ترسناک احضار روح به شمار می‌رود که در ۱۹ ژوئیه ۲۰۱۳ اکران شده بود. پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا یکبار دیگر نقش دو متخصص مسائل ناشناخته به نام‌های اِد و لورین وارن را ایفا می‌کنند. احضار روح ۲ در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۱۶ توسط برادران وارنر اکران شد.فرانسیس اوکانر (بازیگر سریال آقای سلفریج) نقش مادری را بازی می‌کند که دخترش جن‌زده
آموزش فست فود حرفه ای IRANHFC
واحد آموزش گروه تجهیز و راه اندازی فست فود IRANHFC 
تنها مجموعه دارای تجهیزات پیشرفته و حرفه‌ای فست فود
با بهره‌گیری از اساتید مجرب و خبره در خصوص طبخ غذاهای فست فودی 
در محیطی کاملاً شبیه‌سازی شده 
کلیه دوره‌های آموزش حرفه‌ای فست فود را ارائه میکند
- آموزش برگر طلایی
- آموزش مرغ سوخاری
- آموزش پیتزا ایتالیایی
- آموزش پیتزا آمریکایی
- آموزش اصول مدریت فست فود
- آموزش اصول حسابداری در فست فود
- آموزش سالاد بار
آدرس : ته
وکیل خانم در تهران خانم حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری می باشد، ایشان با توجه به اینکه مراجعین زیادی جهت انجام امور حقوقی دارد تمامی روزهای هفته در دفتر حقوقی پذیرای موکلین می باشد.وکیل خانم اماده ارائه خدمات حقوقی می باشد.
علت وجود درد هنگام رابطه جنسی در خانم ها
بخش زناشویی - بعضی از خانم ها از درد داشتن هنگام داشتن رابطه جنسی شکایت دارند.در اینجا می خواهیم درباره علت و راه های پیشگیری از درد هنگان رابطه جنسی برای خانم ها با شما صحبت کنیم
ادامه این مطلب اینجا را کلیک کنید
به نام خدا
علوم تربیتی از رشته های علوم انسانی است که به جنبه های آموزش و پرورش انسان و دانش های مربوط به آن می پردازد. آموزش و پرورش منحصر به افراد ، زمان و مکان خاصی نیست. بلکه آموزش و پرورش برای همه و در هر زمانی و هر مکانی است. آموزش عمومی ، آموزش عالی ، آموزش کارکنان ، سواد آموزی بزرگسالان ، خود آموزی ، آموزش الکترونیکی و مجازی از انواع آموزش محسوب می شود.
تعریف آموزش و پرورش : آموزش و پرورش هنر یا فنی است که به صورت راهنمایی یا حمایت نیروهای
 قالَ الإمام أبوجعفر محمّد التقی الجواد(علیه السلام):
الْمُؤمِنُ یَحْتاجُ إلی ثَلاثِ خِصال: تَوْفیق مِنَ اللهِ عَزَّ وَ جَلَّ، وَ واعِظ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُول مِمَّنْ یَنْصَحُهُ.
حضرت امام محمد جواد (علیه السلام) فرمود: مؤمن در هر حال نیازمند به سه خصلت است:
توفیق از طرف خداوند متعال، واعظی از درون خود، قبول و پذیرش نصیحت کسی که او را نصیحت نماید. (بحارالأنوار: ج 72، ص 65، ح 3 - مستدرک الوسائل: ج 8، ص 329، ح 9576)
پ.ن: ان شاءالله با عمل به احادیث ائم
دیر شام خوردن برای خانم ها خطرناک است
بیشتر مردم به زمان غذا خوردن خود زیاد توجه نمی کنند به همین خاطر شام را هروقت آماده شد می خوردن در حالی که دیر شام خوردن بخصوص برای خانم ها می تواند خطرناک باشد
به ادامه بروید
ادامه مطلب
پرسش: در مسابقات بین المللی قرائت قرآن یکی از قاریان خانم بود حکم معظم له در مورد قرائت قرآن توسط خانم چیست؟
پاسخ: اگر خانم بداند مرد اجنبی صدای او را می شنود حرام است صدای خود را نازک و زیبا کند به حدی که عادتا موجب تهییج باشد.

منبع: سایت هدانا برگرفته از استفتائات آیت الله العظمی سیستانی.
آقا تصور کنید دعوت شدید خونه اقوام حالا ناهار یا شام و غذای مورد نظر اون غذایی هست که به شدت ازش متنفر هستید و دوست ندارید
خوب حالا میخوام بگید عکس العمل شما در اینو مورد چیه چیکار میکنید ؟ آیا مجبوری میخورید ؟ یا که نه . با ذکر توضیح بنویسید .

دعوت میکنم از جناب قدح ، جناب زیتون ، خانم واران ،خانم ام اسی خوشبخت ،خانم بهار و دیگر دوستان .

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها