نتایج جستجو برای عبارت :

چند نکته در مورد ماساژ,آموزش مسائل جنسی

چند نکته در مورد ماساژ,آموزش مسائل جنسی
همه از اینکه بدنشان توسط فرد دیگری از روی احساس لمس و نوازش شود لذت فراوانی میبرند. چنانچه ماساژ بدن توسط شریک جنسی و یا فرد مورد علاقه شما انجام شود، آنگاه لذت آن برای شما چند برابر خواهد بود.
گاهی ماساژ فقط برای رفع خستگی انجام میشود. ولی گاهی هم انجام ماساژ میتواند مقدمه عشق بازی و سکس باشد. حتما" برای یکبار هم که شده لذت یک سکس واقعی به دنبال عشق بازی و ماساژ خوب را تجربه کنید
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
از آن‌جایی که قصد دارم در وبلاگم حرف‌هایی را به دور از مسائل روز بنویسم که به درد امروز و البته فردایمان بخورد جنس حرف‌هایم کمی دور از مسائل روز‌هایی است که تاریخ نشر متن‌ها نشان می‌دهد.
با توجه به تجربه‌ی اندکی که در فضای رسانه‌ای این ایام. یعنی قرن چهارده شمسی و یا هزاره‌ی سوم میلادی پیدا کردم به نکته‌ی مهمی رسیده‌ام و آن هم سحری به نام تیتر است. از این سحر خانمان برانداز هر چه بگویم کم گفته‌ام. بیایید با هم کمی
 حضرت آیت‌‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی مهم خود در سی‌امین روز رحلت حضرت امام خمینی رضوان‌الله‌تعالی‌علیه به تبیین «مقاومت و ایستادگی امام خمینی» پرداختند و در ذیل آن، هدف از مقاومت را، بازدارندگی عنوان کردند و فرمودند «عزیزان من! یک نکته این است که هدف مقاومت عبارت است از رسیدن به نقطه‌ی بازدارندگی. هم در اقتصاد، هم در مسائل سیاسی کشور، هم در مسائل اجتماعی، هم در مسائل نظامی باید به نقطه‌ای برسیم که این نقطه بازدارن
رهبرانقلاب: شب قدر شبی است که خدای متعال آن را به عنوان سلام دانسته است. سلام، هم به معنی درود و تحیّت الهی بر انسانهاست، هم به معنای سلامتی، صلح و آرامش، صفا میان مردم، برای دلها و جانها و جسمها و اجتماعات است. از لحاظ معنوی، چنین شبی است! شبهای قدر را قدر بدانید و برای مسائل کشور، مسائل خودتان، مسائل مسلمین و مسائل کشورهای اسلامی #دعا کنید.
خب حالا میرسیم به بررسی و نقد یک مطلب
ما روزانه با سیلی از ادعا ها از طرف منابع مختلف مواجه هستیم که ما را به انجام کاری یا پذیرش باوری فرامیخوانند و این کار ها و باورها پیامدهایی نیک یا بد دارند پس نیاز به وسیله ای داریم که این ادعا ها را محک بزند
یکی از این مسائل پرسیدن سؤآل های به جاست
اولین سؤال این است که اصلا آیا تفکر ما نقادانه هست یا نیست تا بعد برویم دنبال آن
دو نوع وسیله داریم که دو نوع تفکر را به یادمون میارن:
اسفنج: تفکر مدل اسفنجی به
مسائل حقوقی در خرید و فروش زمین
از دیگر موارد مهمی که قبل از خرید زمین باید به آن توجه شود، نداشتن مشکل ساختاری زمین مورد نظر می باشد.
بعضی از زمین های فروخته شده در شمال فاقد سند می باشند. برای جلوگیری از بروز مشکلات باید قبل از عقد قرار داد، سند معتبر محضری را مشاهده کنید و از افراد محلی مورد اعتماد در مورد کاربری زمین پرس و جو کنید. البته باید به این نکته هم توجه داشت که بیشتر زمین های شمال کشور فاقد سند ثبتی هستند، اما این به این معنا نیست ک
لسفه اخلاق شاخه‌ای است از فلسفه که به استدلال درباره پرسش‌های بنیادین اخلاقیات می‌پردازد. درستی و نادرستی امور، شناخت امور خیر و شر، و باز شناسی فضایل، مسائل بنیادین اخلاق را تشکیل می‌دهند. پرسش از این مسائل بنیادین منجر به شکل‌گیری دو حوزه نظری می‌شود: فرا اخلاق و اخلاق هنجاری؛ فلسفه اخلاق این دو حوزه را شامل می‌شود.
فلسفه اخلاق یکی از رویکردهای علم اخلاق است و بدون در نظر گرفتن نقش و اهمیت آن و پیش کشیدن سؤالاتی که این حوزه از فل
: ۶سال از عمر دولت، گذشت و ۲سال باقیمانده از این دوران، مدت زمان کمی نیست و باید به دور از گرفتار شدن در برخی آفات، مسائل مهم کشور را «اولویت بندی» و پیگیری کرد/ یکی از آفات دولتها در طول سالهای مختلف «گرفتار شدن به فروع و حواشی» است. دولت در ۲سال باقیمانده، از حواشی و مسائل فرعی که متأسفانه با ظهور فضای مجازی، امکان آن بیشتر هم شده است، فاصله بگیرد و مسائل اصلی را در اولویت کاری خود قرار دهد.
از زمان تولد به دختران آموزش داده می شود که باید خیلی از مسائل را رعایت کنند. مخصوصا در فرهنگ ایرانیان صحبت حتی در مورد مسائل جنسی در بین دختران زشت است و اگر دختری بخواهد در مورد نیازهای جنسی خود صحبت کند، پسندیده نمی باشد. بنابراین در اکثر مواقع کسی که برای رابطه جنسی پیش قدم می شود، مرد است و در برخی مواقع زنان سکس و خواسته های جنسی خود را مطرح نکرده و با بی میلی و گاهی اجبار او را در این ارتباط مشایعت می کنند.
ادامه مطلب
جوجه کباب های ایرانی هم یه سری نکاتی داره که براتون الان میگم. شما هم اگه نکته خاصی به ذهنتون رسید برای ما بفرستید، اینطوری می تونیم تجربیاتمونو با هم به اشتراک بزاریم. 

1- موادی که باید جوجه در اون خوابونده بشه بهتره اینها باشه : ماست .. سس مایونز .. زعفرون .. نمک .. فلفل .. روغن .. پیاز .. کمی آبلیمو و فلفل دلمه ای (خیلیها از سس مایونز استفاده نمیکنن ولی اینو بگم که استفاده از سس مایونز در مواد جوجه طعم بسیار خوبی به اون میده .. یک بار امتحان کنید .. ا
«مسئله‌ی سلامت، جزو مسائل درجه‌ی یک هر کشوری است.» ۱۳۹۱/۱۰/۱۱ این عبارت رهبر انقلاب اسلامی به روشنی نشان دهنده‌ی اهمیت سلامت مردم نزد ایشان بعنوان یکی از مسائل اساسی و حیاتی کشور است و در زمینه‌ی ارتقای سطح سلامت عمومی یکی از مسائل مهم نقش بی‌بدیل پزشکان و فداکاری پرستاری است. پایگاه اطلاع‌رسانی  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را در خصوص سلامت مردم و اهمیت نقش پزشکان و پرستاران در این زمینه بازخوانی می‌کند.
نمونه مسائل در زمینه کدنویسی جاوا
دانلود نمونه مسائل در زمینه کدنویسی جاوا، شامل: برنامه ای بنویسید که 3 ورودی را دریافت و آن 3 را چاپ کند. تعداد سطر و ستون را گرفته، جدولی رسم کند که در هر خانه کلمه hello را چاپ کند. سطر و ستون مورد نظر را داده، قطر اصلی را قرمز و فرعی را زرد می کند...
این هنر نیست که هی طهارت و نجاست و طواف و... را بگوییم، هزار بار این‌ها را گفتیم باز برای هزار و یکمین بار هم این‌ها را می‌گوییم. من شنیده‌ام در قم می‌خواهند 700- 800 تا رساله بدهند. به قول مطهری(ره) می‌گوید اجتهاد، تکرار حرف‌های مکرر نیست، جواب مسائل حل شده نیست، اجتهاد، یعنی جواب مسائل حل نشده. خب مسائل حل نشده را جواب بدهید. مسائل حل شده را که همه بلد هستند جواب بدهند!

بعد از چهل سال، درس خارج‌هایی که به جای این که حکومت دینی و جامعه و تمد
سلام
جامعه ی ما در هر برهه از زمان با موضوعات خاصی درگیر میشه، در خانواده برتر تصمیم بر این شد که فضا برای پرداختن به موضوعات مهم تر فراهم بشه.
بنابراین شما می تونید سوالات و مطالب خودتون رو در مورد مسائل روز جامعه در بخش نظرات همین پست ارسال بفرمائید تا بعد از بررسی، به عنوان یک پست جداگانه به بحث گذاشته بشه.
برای آگاهی شما از شرایط ارسال پست، توجه شما رو به چند نکته جلب می کنم؛
1 - به یک موضوع جزئی اشاره بفرمائید نه موضوعات کلی
برای مثال اگه د
در هر خانواده‌ای ممکن است دعوا بر سر پول و مسائل مالی حتی زوجین را به سمت طلاق پیش ببرد. معمولا افرادی که برای فرار از مشکلاتی مثل بداخلاقی والدین، خلاصی از تنگناهای مالی، تنهایی یا ... ازدواج کرده‌اند بیشتر بر سر پول با همسرشان دعوا می‌کنند. اگر در بیشتر مواقع مسائل مالی موضوع اصلی دعوای شما با همسرتان است و در نتیجه روابط زناشویی‌تان کم رنگ شده است، بهتر است قبل از اقدام برای طلاق و جدایی باری دیگر زندگی مشترک خود را مورد بررسی قرار دهید.
حل مسائل تحقیق در عملیات 1 دکتر عادل آذر+نمونه سوالات
دانشجویان و کاربران گرامی در این بخش کاملترین حل مسائل تحقیق در عملیات (۱) بر اساس کتاب دکتر عادل آذر مناسب دانشجویان پیام نور و دوره های فراگیر شامل خلاصه درس،پاسخ تشریحی کلیه تمرینات و مسائل کتاب،تست های مربوط به هر فصل با پاسخ تشریحی در قالب فایل pdf مشتمل بر ۲۰۲ صفحه و همچنین نمونه سوالات تستی و تشریحی تحقیق در عملیات۱ ادوار گذشته دانشگاه پیام نور با پاسخنامه در حجم ۲۸۱ صفحه آماده دان
اگه در مورد چیزی دروغ میگویید، به همه دروغ بگویید. تاکید میکنم : همه! 
در غیر اینصورت در دردسر خیلی بزرگی می‌افتید :/
نکته‌ی دوم : دروغی که برای عدم موجودی یک چیز بهانه می‌تراشد، بهتر از دروغی است که عدم موجودی را تبدیل به موجودی می‌کند! 
یعنی اگر "فلان چیز" وجود ندارد، بگویید وجود ندارد به این دلیل. نگویید وجود دارد. 
نکته‌ی سوم : تا میتوانید دروغ نگویید و اگر کسی حقیقت را گفت جوری رفتار نکنید که آخرین باری باشد حقیقت را می گوید.
نکته‌ی چهارم
ترکیب رنگ مناسب برای دکوراسیون داخلی
یکی از مهم ترین مسائل در چیدمان خانه و دکوراسیون آن انتخاب رنگ و ترکیب آن با سایر رنگ ها می باشد. انتخاب رنگ اولین قدم برای داشتن دکوراسیونی زیبا است. چراکه رنگ ها آرامش را در خانه به وجود می آورند . رنگ ها تاثیرات مستقیمی در روحیات افراد دارند. متناسب و هماهنگ بودن رنگ وسایل و اثاثیه ی منزل با رنگ دیوار ها، کف پوش ها، کابینت ها و حتی پرده ها از مهم ترین مسائل در دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل می باشد.
انتخاب
سلام
برای یادگیری مسائل جنسی به توجه به رعایت مسائل شرعی نمیدونم باید چی کار کنم؟، از طرفی شرایط مالی خوب برای تهیه ی کتاب های مختلف رو ندارم. شما کانال تلگرامی نمیشناسید که فایل های صوتی آموزش صحیح مسائل جنسی رو با تکیه بر روایات و دین توضیح بدن؟
یا استاد خبره ای نمیشناسید که تو این زمینه و افزایش آگاهی مردم کار کرده باشه؟ و فایل صوتی بیرون داده باشه، یا هر منبع دیگه ای؟...
من خودم چند وقتیه فایل های صوتی یه روانشناس رو با عنوان تربیت جنسی فر
10 نکته طلایی در مورد سئو محتوا

سئو محتوا و مطالب پیرامون آن، بسیار تخصصی و در عین حال برای یادگیری بسیار ساده هستند. در این مطلب بطور کامل 10 نکته طلایی در مورد سئو محتوا و سئو on page را بررسی میکنیم.

سرعت سایت را جدی بگیرید.
یکی از مهم ترین معیار های گوگل برای رتبه دهی به سایت های داخل اینترنت، سرعت آنهاست. به دلیل اینکه سرعت سایت مهم ترین فاکتور برای علاقه فرد به مشاهده مطالب سایت شماست. سعی کنید سرعت و حجم سایت خود رو بین 500 کیلوبایت تا 1 مگاب
بسمه تعالی

به متین؛
درباره اندیشه، فرم و تحول ایماژ ها

نوشته زیر انضمامی ترین نوشته ای است که تا الان نوشته ام و فکر می کنم نوشتن آن در این دقایق، ضروری ترین کاری است که می توانستم انجام دهم.
هیچ چیزی را نمی توان انضمامی تر از مسئله ای که در مورد آن خواهم نوشت پیدا کرد. در واقع ما در مورد مسائل انضمامی به طور بسط یافته ای دچار توهم هستیم. آن چیزهایی که تاکنون انضمامی فرض می شدند در میان هاله های غلیظ انتزاعیات، هیجانات و احساسات جا گرفته ا
نمونه فایل پاسخ تشریحی سوالات خرد 2 دکتر شاکری را از اینجا دانلود کنید.
برای دریافت فایل کامل است لازم است به آیدی تلگرام یا ایمیل زیر مراجعه فرمایید:
ایمیل : limoplus.ir@outlook.com
تلگرام : dastourani@
برچسب ها :
حل مسائل شاکری ، حل مسائل خرد شاکری ، حل مسائل خرد 2 شاکری ، دانلود حل المسائل خرد شاکری ، دانلود حل مسائل خرد 2 شاکری ، دانلود سوالات خرد شاکری، پاسخنامه خرد شاکری
سلام؛
نکته:
اگر پسری میخواد:
1-تنبیه بشه.
2-تنبیه بکنه.
3-یا خانواده ای پسرشو تنبیه کنه.
اسمش+شماره مورد(از موارد بالا)+سنش+استانش+یه راه ارتباطی رو در«نظرات»بنویسه؛
ان شاءالله باهاش صحبت میکنم.
مهارت خوبی دارم به من اعتماد کنید.
یک سری مثال برایتان شرح خواهم داد...
چرا مشاوره کودک لازم است؟
تجربه های بالینی و آموخته های متعدد،این باور را در من انگیخته است که کودک بدون مساله وجود ندارد.بنابراین یک خانواده خوب باید بتواند به نحوی شایسته مسائل فرزندان خود را حل کند و در مواقع لزوم بتواند از بهترین مشاوره کودک کمک بگیرد.
امروزه نوع تربیت و مدت زمانی که پدران و مادران صرف رسیدگی به مسائل و مشکلات کودکان خود میکنند،اشکارا نسبت به 40 سال قبل فرق کرده است.این روزها کمتر با بچه هایی برخورد میکنیم که به امان خد
تعداد «مسأله‌های روزانه حسابان» به 15 تا رسید. استقبال در دنیای انگلیسی زبان (شامل همه‌ی کشورها نه فقط کشورهای انگلوساکسون) به قدری زیاد بوده است که به فکر این افتاده‌ام که مجموعه‌ای از مسائل نکته‌دار را به همراه راه‌حل‌ها و نکته‌های آموزشی به فرمت پی دی اف تألیف کنم و بر روی وب قرار بدهم. منتظر نسخه‌ی فارسی هم باشید.
ادامه مطلب
بسمه تعالی

به متین؛

نوشته زیر انضمامی ترین نوشته ای است که تا الان نوشته ام و فکر می کنم نوشتن آن در این دقایق، ضروری ترین کاری است که می توانستم انجام دهم.
هیچ چیزی را نمی توان انضمامی تر از مسئله ای که در مورد آن خواهم نوشت پیدا کرد. در واقع ما در مورد مسائل انضمامی به طور بسط یافته ای دچار توهم هستیم. آن چیزهایی که تاکنون انضمامی فرض می شدند در میان هاله های غلیظ انتزاعیات، هیجانات و احساسات جا گرفته ا
لورن وارن محقق و نویسنده مسائل فراطبیعی، و الهام بخش فیلم های احضار در سن 92 سالگی از دنیا رفت. لورن و همسرش اد کتاب های زیادی از تجربیاتشان نوشتند. فیلم های زیادی از کتاب های این زوج که به اد و لورن وارن معروف هستند ساخته شد، یکی از این فیلم ها که از بقیه معروف و محبوب تر شد مجموعه فیلم های احضار است.
بس نکته غیر حسن بباید که تا کسی
مقبول طبع مردم صاحب نظر شود
خیلی وقت بود حافظ نخونده بودم  دیشب از سر بیکاری از توی گوشی این فال حافظای اینترنتی رو آوردم  همینجوری الکی به نیت یه شعر خوشکل!!!! فال گرفتم:)) 
این بیت بس نکته غیر حسن خیلی چشمم رو گرفت به این فکر میکنم که این نکته های غیر از حسن مد نظر حافظ چه نکته هایی بوده ؟؟چرا شفاف سازی نکرده

چند نکته برای داشتن انرژی مثبت
- روزی نیم ساعت تا ۱ ساعت پیاده روی کنید. برای انرژی مثبت بودن، این روش عالی است.
- خندیدن معقول در طول روز را فراموش نکنید. نرم افزارهایی است که برای شما هر روز مطالب و تصاویر خنده دار ارسال میکند. مثل دوربین مخفی های جالب. دیدن این مطالب در طول روز، خیلی به ذهن مثبت اندیش و روحیه شاد زیستن شما کمک می کند.
- یک قضیه را حتی بی ارزش و کوچک ، انقدر در بوق و کرنا نکنیم. مسائل مهم، برای شما مهم باشد. مسائل کوچک را کوچک برخو
حدود 15 سالی هست دارم برای مشهد بازی میکنم 
همیشه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کردیم،از اسپانسر داشتن و یا لباس و کفش و کیف مسابقه.مساله اعزام به مسابقات و اقامتمون
اما امسال خیلی اوضاع بهتره یک نکته خوب که بخوام بگم مساله اجاره سوئیت در مشهد بود.که اسپانسر امسال این مساله رو حل کرد و من به شخصه ازشون تشکر میکنم .
در مورد ورزش دختران بگم که واقعا محروم هستیم اونم در مشهد با این همه کارخونه های بزرگ و شهر صنعتی بودن با این همه توریست و جاذبه ها
از بین بردن بوی غذانکته 1- اگر خانه ی شما از بوی غذا پر شده و باعث ناراحتی خانواده می شود، از دود اسفند و یا دود خاکشیر استفاده کنید و یا با دود کردن دارچین می توانید کاملاً بوی غذا را از بین ببرید در ضمن دود اسفند باعث ضد عفونی کردن محیط هم می شود.چند نکته در مورد رب گوجه فرنگی 

ادامه مطلب
مطابق آنچه تئوری انتخاب به ما می‌گوید هر رفتاری که از ما سر می‌زند یک انتخاب است. خواه این رفتار تلاش برای بازآفرینی تمام زندگی باشد یا احساس قربانی بودن و افسرده بودن. باید به این نکته توجه داشت که هر کدام از اینها در نهایت یک انتخاب است. هر چقدر هم که مسائل بیرونی را برشمریم در نهایت نمی‌توانیم مسئولیت هر فرد در مقابل مسائل زندگی‌اش را نادیده بگیریم.
قسمتی مقدمه کتاب تئوری انتخاب
هر چه از ما سر می‌زند یک «رفتار» است. هر رفتار دو ویژگی دار
مطابق آنچه تئوری انتخاب به ما می‌گوید هر رفتاری که از ما سر می‌زند یک انتخاب است. خواه این رفتار تلاش برای بازآفرینی تمام زندگی باشد یا احساس قربانی بودن و افسرده بودن. باید به این نکته توجه داشت که هر کدام از اینها در نهایت یک انتخاب است. هر چقدر هم که مسائل بیرونی را برشمریم در نهایت نمی‌توانیم مسئولیت هر فرد در مقابل مسائل زندگی‌اش را نادیده بگیریم.
قسمتی مقدمه کتاب تئوری انتخاب
هر چه از ما سر می‌زند یک «رفتار» است. هر رفتار دو ویژگی دار
سرویس وبلاگ دهی چیست؟وبلاگ نویسان معمولاً به مسائل فنی وبلاگ خود کاری ندارند. مگر اینکه خواسته باشند تغییری در قالب وبلاگ خود ایجاد کنند و یا ابزاری را بدان بیافزایند؛ فقط در همین حد. در حالی که این مدیران سرویس وبلاگ دهی هستند که کار مسائل فنی را پی می‌گیرند و به بهبود و رفع ایرادات آن کمک می‌کنند. از این رو یک وبلاگ نویس معمولاً روی تولید محتوا و نوشتن مقاله زمان می‌گذارد و برای این کار نیاز به محیطی دارد که فضا و نشانی مورد نظر را به وی د
ناهنجاری های اجتماعی زائیده و ماحصل بیکاری و مسائل اقتصادی است
به عنوان شخصی که در یکی از گرایش های علوم اجتماعی تحصیل کرده ام
معتقدم کار و تولید می تواند با درمان مسائل مالی و اقتصادی فرد و اجتماع
تا درصد قابل توجهی از ناهنجاری ها و انحرافات اجتماعی را درمان کند
ادامه مطلب
ما در این وبلاگ با استفاده از احکام، روانشناسی و نظرات متعدد شما بازدیدکنندگان گرامی مجرد و متاهلمان سعی در حل برخی از مسائل و مشکلات مربوط به ازدواج در جامعه داریم.
دوستان مسائل و مشکلاتی را که دارند یا میدانند را در قسمت حل مسائل وبلاگ با ما در میان بگذارند، و ما آنها را در وبلاگ قرار میدهیم و دوستان بازدید کنندهای محترم راه حل های خودشان را در نظرات مربوط به آن ارائه دهند تا دیگران از این راه حل ها بهره‌مند شوند.
دوستان ما را در این کار خی
خاله زَنَک نَباشینکته ای که خیلی در مورد ارتباطات شما و خانواده همسرتون مهمه اینه که گاهی خودتون رو نباید در مسائل مربوط بهشون قاطی کنین. مثلا بین مادر شوهرتون و جاری تون یه مشکلی پیش امده .مثل این خانووم های خاله زنک هی نرین از این یکی و اون یکی 0بپرسین که چی شده و چی نشده ...انگار که نمیدونین خودتون رو سنگین نگه دارین.اگر مثلا چیزی از مادر شوهرتون شنیدین و جاری تون زنگ زد به شما و درباره حرف های مادر شوهرتون پرسید حواستون باشه که وسط ماجرا هیز
خرید کتابو مطالعه آن از مهم ترین مسائل در زندگی افراد هست که باید اهمیت بیشتری به آن داده شود در حقیقت زندگی افراد همیشه دستخوش تغییرات و مسائل غیر منتظره میشود و بهترین راه عبور از آن داشتن اطلاعات  و دانش کافی است .به قول یکی از دوستانم: 《اگر تو قسمتی از زندگیت مشکلی داری ،شک نکن به خاطر آگاهی کمته پس برو آگاهی به دست بیار》
خب حقیقت این هست که راه های مختلفی برای کسب آگاهی وجود دارد مثل: داشتن یک استاد و کوچ ،نصیحتی از یک شخص با تجربه تر ،تج
نمونه مسائل در زمینه کدنویسی با آجاکس
دانلود نمونه مسائل در زمینه کدنویسی با آجاکس، شامل توضیح مختصری درباره آجاکس، و برنامه ای بنویسید که بااستفاده از آجاکس در زمان ورود رمز بتواند درست بودن یا اشتباه بودن آن را تشخیص دهد...
فرمول های استخدام شدن
اگر تا کنون شغل مورد نظر خود را پیدا نکردید، تنها یک دلیل دارد!!!....قوانین استخدام شدن را نمی دانیداستخدام شدن یک مسئله ساده است.
ولی اگر فرمولی که حتی ساده ترین مسائل با آن حل می شود را بلد نباشیم چی؟ آن وقت ساده ترین مسائل هم برای ما تبدیل به مسائل "لاینحل خیام” می شود!
اگر تیز باشید تا کنون یک سوال در ذهن شما شکل گرفته است.
پس اگر به دنبال کار هستید سه چیز را باید بدانید:
۱-  فرمول استخداام۲-  زمان استفاده از این فرمول۳-  چ
خب حالا چی کار کنیم که از این گردباد افسردگی بیرون بیایم؟
اولین نکته که خیلی کمک میکنه در نظر داشتن این مسئلس که واقعا شرایط بهتر میشه. قرار نیست همیشه تو این وضعیت بمونیم حتی اگه همچین احساسی نکنیم . البته این به این معنی نیست که افسردگی هیچ وقت بر نمیگرده. (مثل سرماخوردگین.جفتشون مزخرفن. یه موقع هایی میان که فکرشم نمیکردی و باید تایم بهشون بدی تا تموم شن.)
دومین نکته نور خورشیده. شاید مثل من خون آشام باشین و از خورشید بدتون بیاد ولی واقعا کمک
تا حالا به این فکر کردین که مثلا بدونین عاقل ترین آدم ها در سن هشتاد سالگی چطور فکر میکنن و نظرشون راجع به مسائل مختلف چیه؟!
ژوزه ساراماگو رو که میشناسین؟! 
نویسنده رمان معروف "کوری" که جایزه نوبل ادبیات رو هم برد . ایشون اواخر عمرش یه وبلاگی راه انداخت و نظرشو مثل کلنگ و مریم و بقیه درباره مسائل مختلف می نوشت. 
خوبیش اینه که این نظریاتش در قالب یک کتاب و با ترجمه خوب چاپ شد!
توصیه میکنم یه نگاهی بهش بندازید، دید خوبی نسبت به مسائل بهتون میده . 
۱- کمتر انتظار داشته باشید و بیشتر از شریک زندگی خود کسب کنید
بسیاری از مردم بر این باورند که تضاد داشتن، ضعف است. اربوچ می گوید: چنین باوری واقعا نا امید کننده است. نا امیدی زمانی شکل می گیرد که انتظارات یک شریک برآورده نشود.
زوج های شاد انتظارات واقع گرایانه دارند، هم در مورد روابط کلی و هم در مورد رابطه آن ها به طور خاص. به عنوان مثال، در کتاب خود، ۱۰ مورد از افسانه های رایج میان زوج ها را کشف کرد. یک افسانه این است که زوج های سالم هیچ گاه درگی
نکته جالبی که به ذهنم رسید مربوط به کم بودن یا زیاد بودن ریسک پذیری است. همیشه با  این نکته مواجه می شدم که ریسک پذیری ام شاید پایینه و آدم ریسک پذیری نیستم. 
به این نکته رسیدم که ریسک پذیر نبودن من منشا می گیره از دو نکته دیگه:
1- میزان مثبت دیدن و منفی دیدن هر موضوع و اتفاق(بدبینی و خوش بینی)
2- میزان اعتماد به نفس من و خودباوری:)
ازون طریق شاید بشه که ریسک پذیری رو هم درست کرد.
سلام. 
دانشجویان گرامی درس مدار الکتریکی یک. مسائل مربوط به قضیه جمع آثار و ... را از اینجا بگیرید. مسائل ۱ تا ۱۱ و ۱۶ و ۱۹ را حل کنید و تا دوشنبه آینده ۱۸ آذرماه تحویل بدهید. در همین روز، یک کوئیز از کل مسائل این فایل، برگزار می‌شود.
با آرزوی سلامتی و بهروزی
به مناسبت هفته کارگر و پیگیری تحقق شعار سال (جهش تولید) ارتباط تصویری از هفت مجموعه تولیدی فعال در نقاط مختلف کشور با حضرت آیت الله خامنه ای برقرار شد. در این ارتباط، مدیران و تعدادی از کارگران نمونه واحدهای تولیدی از وضعیت تولید، دستاوردها، مسائل و مشکلات این واحدها گزارشهایی بیان و همچنین راهکارها و پیشنهادهایی برای حل این مسائل و تحقق شعار سال مطرح کردند.
جالبه که تو هر سنی، بدون انتخاب خودم یه سری از مسائل مشخص تو ذهنم چرخ می‌خورند و تبدیل می‌شن به دغدغه یا موضوع تحقیق و تفحص و کنجکاوی و بعد از رسیدن به یه حد مشخصی از دانایی (و آگاهی از نادانی توامان)، به شکل تقریبا ناخودآگاه کنار گذاشته می‌شن تا جا برای مسائل جدید باز بشه.
حالت ایده‌آل اینه که همه پرونده‌ها همیشه باز باشند، ولی خب هیچ وقت نباید محدودیت‌های انسانی‌ت رو فراموش کنی‌.
در یکی دو سال اخیر، تشکلهای دانشجویی چه در مسائل کشوری و چه در مسائل بین المللی کارهای خوبی کردند. در مسئله هفت تپه و ماشین سازی رفتند و مشکل را حل کردند؛ اینها نه پول دارند و نه قدرت قانونی اما حضورشان در پیگیری مطالبات کارگران اثر داشته/ درباره یمن، نیوزلند، نیجریه و... دانشجوها اعلام حضور کردند. حضور جلوی سفارتها خوب است؛ البته متانت و عقلانیت لازم است. در همه جا از دیوار بالا رفتن خوب نیست؛ هرچند در یک جاهایی مثل لانه جاسوسی خوب است.
بسمه تعالی
این روزها شاهدیم آقای روحانی و دوستانش در سخنان خود به مطرح کردن مسائل تاریخی و دینی مشغول شده اند و سعی دارند افکار عمومی و منتقدان خود را از توجه به مسائل اصلی کشور منحرف نمایند.
حال وظیفه نخبگان و مردم در خصوص این سخنان چیست؟؟
فقط و فقط باید از روحانی و حامیانش وعده های انتخاباتی و میزان تحقق وعده های انتخاباتی وی و حامیانش را مورد پرسش قرار داد.
خرید کتاب و اهمیت مطالعه آن در زندگی
خرید کتاب و مطالعه درست آن از مهم ترین مسائل در زندگی افراد هست که باید اهمیت بیشتری به آن داده شود در حقیقت زندگی افراد همیشه دستخوش تغییرات و مسائل غیر منتظره میشود و بهترین راه عبور از آن داشتن اطلاعات  و دانش کافی است .به قول یکی از دوستانم: 《اگر تو قسمتی از زندگیت مشکلی داری ،شک نکن به خاطر آگاهی کمته پس برو آگاهی به دست بیار》
خب حقیقت این هست که راه های مختلفی برای کسب آگاهی وجود دارد مثل: داشتن یک اس
یک کارشناس مسائل بین‌الملل با بیان این‌که اماراتی‌ها به سمت سیاست تنش صفر با ایران پیش می‌روند، گفت: اماراتی‌ها تلاش می‌کنند در شرایط جدید مسائل‌شان را با ایران به جای رو در رویی با کشورمان به طور مستقیم و غیر مستقیم از طریق سیاسی و مشخصا مصالحه حل و فصل کنند.
ادامه مطلب
???? رسول خدا(ص) می فرمایند: مرد مسلمان بعد از بهره اسلام هیچ لذت و
بهره ای بالاتر از همسری مسلمان نخواهد برد که چون بدو نگرد مسرورش سازد و
چون به او فرمان دهد اطاعتش نماید و در عدم حضورش از مال و آبروی او محافظت
کند. (من لا یحضره الفقیه، ترجمه، ج5، ص19)
1️⃣ رسول خدا(ص) لذت همسردار شدن را در کنار مسلمان شدن قرار داده این
یعنی بالاترین مرتبه در بین سایر لذات موجود یعنی اگر می خواهیم به
بالاترین لذت برسیم، بنابر روایت، ازدواج کردن بهترین و بالاتری
در این مطلب، چند نکته را برای نوشتن محتوای خوب ارائه می دهیم.
نیاز کاربر در تولید محتوا را در نظر بگیرید
مخاطب اصلی محتوای وبسایت شما، کاربرانتان می باشند پس باید محتوایی تولید کنید که نیاز های آنها، مسائل روزانه و تمامی ویژگی هایی که به دنبال هستند را مورد پوشش قرار دهد. کاربران، ساعت هایی زیادی را دراینترنت تلف می کنند تا بتوانند مطلب مورد نیاز خود را پیدا کنند، اگر شما بتواند نیازهای اصلی آنها را از طریق تولید محتوا مورد پوشش قرار دهید،
در این مطلب، چند نکته را برای نوشتن محتوای خوب ارائه می دهیم.
نیاز کاربر در تولید محتوا را در نظر بگیرید
مخاطب اصلی محتوای وبسایت شما، کاربرانتان می باشند پس باید محتوایی تولید کنید که نیاز های آنها، مسائل روزانه و تمامی ویژگی هایی که به دنبال هستند را مورد پوشش قرار دهد. کاربران، ساعت هایی زیادی را دراینترنت تلف می کنند تا بتوانند مطلب مورد نیاز خود را پیدا کنند، اگر شما بتواند نیازهای اصلی آنها را از طریق تولید محتوا مورد پوشش قرار دهید،
نکته اول: همه مواد هنگام پخت کیک بایستی به دمای محیط باشد بخصوص کره وگرنه موقع همزدن به تیغه همزن گیر می کنه
نکته دوم: آرد را با بکینک پودر مخلوط و حتما سه بار الک کنید.
نکته سوم: در کیک های کره ای حتما کره و شکر را 5 دقیقه خوب بزنید تا کرم بشه به پوکی کیک شما کمک می کنه
نکته چهارم: در کیک های اسفنجی سفیده را تا حدی بزنید که سفت بشه ولی آب نیندازد وگرنه کیک خوب نمی شه
نکته پنجم: مواد کیک اسفنجی را بعد از آماده شدن بلافاصله توی فر بزارید.
نکته ششم: در
چند نکته مهم در مورد بلوغ زودرسبازدیدها: 0
چند نکته مهم در مورد بلوغ زودرس
بلوغ زودرس 
کودک و تربیت 
بلوغ زودرس در حقیقت،مقابل بلوغ دیررس است.افرادی دچار چنین عارضه ای می شوند که در
محیطی آزاد و بی قید و بند رشد و نمو کرده باشند.خانواده ای که در آن مسائل حجاب و بعضی از
شرعیات اهمیتی ندارد و روابط زناشویی بسیار آزاد و بی پرواست،بچه ها زودتر از موعد مقرر بالغ
می شوند.در خانواده هایی که استفاده از فیلم های خلاف اخلاق و شوٌون انسانی آزاد است،فرز
فرم نظر سنجی از عملکرد شورای دانش آموزی
ردیف               #نظر دانش آموز                           #عالی        #خوب      #متوسط

1-             نظر شما نسبت به همکاری شورا
               در اجرای مراسم صبحگاه و نمازجماعت        *
2-            نظر شما در رابطه با تصمیم گیری در
               زمینه مسائل علمی و آموزشی                 *
3-             نظر شما در مورد همکاری شورا در
                زمینه مسائل تربیتی و تلاش در رفع

شما کاربران گرامی می توانید در این بخش ، حل مسائل اصول حسابداری 1 جمشید اسکندری بهمراه pdf کتاب اصول حسابداری 1 دکتر اسکندری را با بهترین کیفیت از فروشگاه ای زد فایل دریافت نمایید.

دانلود فایل 

دانلود حل مسائل اصول حسابداری 1 جمشید اسکندری.دانلود حل مسائل اصول حسابداری 1 جمشید اسکندری
✅نکته طلایی پنجم: تمرین عبادت به کودک‌
⬅️اهمیت آموزش مسائل عبادی به فرزندان، در روایات اهل بیت علیهم السلام، توصیه و سفارش فراوان شده است، البته همراه با مهربانی و با روش‌های صحیح آموزشی.⬅️امام صادق علیه السلام می‌فرمایند:زمانی که کودک به سن سه سالگى می‌رسد، هفت بار ذکر «لا اله الا الله» را تکرار کنید تا یاد بگیرد.سپس او را رها کنید تا در سن سه سال و هفت ماه و بیست روزگی، ذکر «محمد رسول الله» را هفت بار تکرار کنید.زمانی که به سن چهار سال
کاش مسائل زندگی واسه منم همین قدر راحت که واسه ایشون قابل حله، حل میشد.البته همچین نگرشی رو فقط نسبت به زندگی من داره و از نظرشون مسائل زندگی خودشون از درجه اهمیت بالایی برخوردارن و نیاز به تفکر و تعمق زیادی دارن. بهش میگم نمیدونم قراره تو زندگی چه بکنم.میگه معلومه که درستو بخون بعدشم تو همین آزمونا و اینا یه جا استخدام شو دیگه.
از همفکری ایشون کمال تشکر رو دارم.
سوالات خودتون رو درباره خانواده، مسائل شخصی، همسر داری، خواستگاری، دوران عقد، مسائل اجتماعی، ازدواج و ... از طریق بخش نظرات این مطلب برای ما ارسال کنید تا داخل وبسایت زندگی برتر قرار بگیره

لطفا توصیه های زیر رو قبل از ارسال سوال مطالعه کنید:
1- لزومی نداره که مشخصاتتون رو بنویسید و میتونید ناشناس بمونید.
2- سعی کنید سوالتون خیلی کوتاه و یا خیلی بلند نباشه (حداقل 80 و حداکثر 500 کلمه)
قصه ، همواره نقش موثر و سازنده خود را در افکار، اخلاق و فرهنگ انسان های تاریخ داشته است.چه بسیار کسانی که با داستان های سالم و سودمند به رشد و هدایت بار یافته اند.
با شروع تاریخ زندگی انسان، قصه گویی آغاز شد و به عنوان یکی از مسائل فرهنگی مورد علاقه انسان جایگاه اصلی خود را در میان همه ی انسان های تاریخ باز کرد.
از جمله قصه هایی که همواره گرایش و استقبال مردم را به دنبال داشته است قصه های مربوط به حیوانات است، به گونه ای که نقش اصلی یا جنبی به یک
مسائل تراوش
              مقاله با عنوان مسائل تراوش در فرمت ورد در 28 صفحه و شامل مطالب زیر می باشد: مقدمه روش های حل مسایل تراوش روشهای شبیه سازی الکتریکی روشهای عددی مقایسه روش اجزاء محدود با روش تقاضل های محدود بررسی کارهای دیگران در مورد حل مسائل تراوش روش عددی مورد استفاده در این رساله مزایا و معایب روشهای عددی هدف از انجام رساله (موضوع پایان نامه) روشهای آنالیز تراوش تئوری حرکت آب در خاک مقدمه ای بر نفوذ (infiltration) مکانیسم نفوذ توزیع رطوب
مسائل تراوش
              پایان نامه با عنوان مسائل تراوش در فرمت ورد در 34 صفحه و شامل مطالب زیر می باشد: * مقدمه روش های حل مسایل تراوش * روشهای شبیه سازی الکتریکی * روشهای عددی * مقایسه روش اجزاء محدود با روش تقاضل های محدود * بررسی کارهای دیگران در مورد حل مسائل تراوش * روش عددی مورد استفاده در این رساله * مزایا و معایب روشهای عددی * هدف از انجام رساله (موضوع پایان نامه) * روشهای آنالیز تراوش * تئوری حرکت آب در خاک * مقدمه ای بر نفوذ (infiltration) * مکانی
بسمه تعالی

(به دنبال صحبتی که با یکی از رفقا(م.ح) داشتم. قرار شد به صورت متنی نظرم را به اشتراک بگذارم. حقیقتا متن خوبی از آن در نیامد. اون بنده خدا هم با اینکه نگفت، ولی معلوم بود که راضی نبوده. به هر حال، ایده های متن برای خودم هنوز تازه است و جای بررسی بیشتر دارد. اما شکل و شمایل و بیانش افتضاح است)

نوشته زیر انضمامی ترین نوشته ای است که تا الان نوشته ام و فکر می کنم نوشتن آن در این دقایق، ضروری ترین ک
بسمه تعالی

(به دنبال صحبتی که با یکی از رفقا(م.ح) داشتم. قرار شد به صورت متنی نظرم را به اشتراک بگذارم. حقیقتا متن خوبی از آن در نیامد. اون بنده خدا هم با اینکه نگفت، ولی معلوم بود که راضی نبوده. به هر حال، ایده های متن برای خودم هنوز تازه است و جای بررسی بیشتر دارد. اما شکل و شمایل و بیانش افتضاح است)

نوشته زیر انضمامی ترین نوشته ای است که تا الان نوشته ام و فکر می کنم نوشتن آن در این دقایق، ضروری ترین ک
بهترین رنگ سنگ تراورتن در نما
با کیفیت ترین و مرغوب ترین سنگ های مورد استفاده برای نمای ساختمانها
مبحث نمای ساختمان یکی از مسائل مهم در ساختمان سازی می باشد. علاوه بر انتخاب متریال مناسب و مقاوم، یکی دیگر از گزینه هایی که در طراحی نمای ساختمان اهمیت بالایی دارد رنگ نما می باشد. در انتخاب رنگ نما مسائل بسیار زیادی وجود دارد که باید هر یک از ان ها را مد نظر داشت.

ادامه مطلب
یکی از اتفاقاتی که بهتر است برای نوجوانان بیفتد این است که از مسائل پیرامون خود آگاه باشند و به آنها این اجازه را بدهند که بتوانند این مسائل را تحلیل کنند و نتیجه بگیرند.این موضوع به آنها کمک می کند که در آینده ی خود بتوانند که در نظر های خود فکر صحیح را دخیل کنند و بهترین نتیجه هارا بگیرند . همچنین این نوع رفتار با نوجوانان به آنها کمک می کند که به خاطر اینکه احساس می کنند نظراتشان بسیار برای دیگران مهم است نشاط داشته باشند.
دربارۀ این‌که چرا امت حزب‌اللهی مهندسی‌خواندۀ دغدغۀ علوم‌انسانی‌شان برداشته، عمدتاً مثلاً طراحی یک شبکۀ اجتماعی بومی در ذهنشان به مثابه یک وظیفۀ انقلابی شکل نمی‌گیرد و از این طور مسائل
دانشگاه موضوعاتی دارد و انقلاب مسائلی. فراگیری آن موضوعات ابزاری به‌دست ما می‌دهد که مسائل انقلاب را حل کنیم. اشتباه رایج آن است که مسائل انقلاب را موضوع می‌گیریم و می‌پنداریم آن مسائل حل می‌شوند اگر و فقط اگر متخصص تحصیلی آن موضوعات شویم. این‌طور
دربارۀ این‌که چرا امت حزب‌اللهی مهندسی‌خواندۀ دغدغۀ علوم‌انسانی‌شان برداشته، عمدتاً مثلاً طراحی یک شبکۀ اجتماعی بومی در ذهنشان به مثابه یک وظیفۀ انقلابی شکل نمی‌گیرد و از این طور مسائل
دانشگاه موضوعاتی دارد و انقلاب مسائلی. فراگیری آن موضوعات ابزاری به‌دست ما می‌دهد که مسائل انقلاب را حل کنیم. اشتباه رایج آن است که مسائل انقلاب را موضوع می‌گیریم و می‌پنداریم آن مسائل حل می‌شوند اگر و فقط اگر متخصص تحصیلی آن موضوعات شویم. این‌طور
عصر امروز در دیدار اساتید: ما درباره مسائل ناموسی انقلاب مذاکره نمیکنیم؛ درباره توانایی نظامی مذاکره نمیکنیم/ مذاکره درباره اینجور مسائل، دو کلمه است: آنها میگویند این را میخواهیم، ما میگوییم نه! مثل قضیه آن خواستگاری که پرسیدند چه شد؟ گفت همه چیز پیش رفته غیر از دو چیز: ما میگوییم دختر شما را میخواهیم و آنها میگویند غلط میکنید!منظور اینها از مذاکره، مذاکره با آمریکاست که گفتیم مذاکره نمیکنیم؛ مذاکره هیچ فایده ای ندارد و ضرر هم دارد.
والدین معمولاً نگران چگونگی سازگاری کودک با محیط و اولیای مدرسه، رعایت قوانین آن، همچنین انجام تکالیف و... هستند. معمولاً بخش زیادی از این نگرانی‌ها بی‌دلیل است و اغلب کودکان به سادگی با مدرسه و مسائل مرتبط با آن، به خوبی ارتباط برقرار می‌کنند. با این حال مانند هر مرحله‌ای از تحول،‌ گاه ممکن است کودک با مشکلاتی مواجه شود.
در ادامه به برخی از نکاتی که عمل به آن، به افزایش آگاهی والدین و کمک به کاهش مشکلات کودک می‌انجامد اشاره می‌شود:
ادام
سلام وقت تون بخیر
دوستان من 24 سالمه و ارشد میخونم. بابت سربازی مشکلی ندارم. وضعیت مالی متوسطی دارم. 
آدم احساساتی، کمی وسواس و کمال گرا هستم ولی در مواجهه با مسائل و اشخاص مختلف سعی میکنم کنترل شده برخورد کنم به همین خاطر رفتار یکسانی ندارم. در ایجاد رابطه دوستی کمی سرد رفتار میکنم علتش هم اینه که در مسائل جدی نظرات متفاوتی با دیگران دارم اما این تفاوت در بسیاری از موارد برای من پذیرفته شده است. اما با دوستانی که باهاشون در ارتباطم به شدت گرم

آموزش مسائل جنسی

آموزش مسائل جنسی

آموزش جنسی، آموزش مسائل مربوط به جنسیت انسانی، من جمله رابطه و مسوولیت های احساسی، آناتومی جنسی انسانی، فعالیت جنسی، بازتولید جنسی، سن رضایت، سلامت باروری، حقوق تولیدمثل ، روابط جنسی سالم، کنترل تولد و رعایت جنسیت است. آموزش جنسی که تمام این جوانب را پوشش میدهد ، بعنوان اموزش کامل جنسی شناخته میشود .
ادامه مطلب

مسائل بسیاری در مورد خواب دیدن وجود دارد که ما آنها را درک نمی‌کنیم. فقط در این حد می‌دانیم که تغییراتی در مغز اتفاق می‌افتند و البته چند حدس در مورد چون و چرای این تغییرات داریم، اما حتی متخصصان هم تنها نظریاتی در مورد جوانب مختلف خواب و رویاپردازی دارند و چندان قطعیتی در بین آنها وجود ندارد.
ادامه مطلب
#خلاصه 1*الف) فرایندشکل‌گیری دانش تعلیم و تربیت(جلسه1)*1- کلیسا پس از سقوط امپراتوری روم شروع به ساختن بنای یک تمدن جدید کرده است.دروغ بزرگ تاریخی: تحولات تمدن ساز در غرب توسط کلیسا انجام گرفته است ولی به دروغ برای اینکه به جهان اینگونه القا کنند که دین قادر به تمدن سازی نیست، این تحولات را به رنسانس علمی نسبت می‌دهند و کلیسا را مسئول قرون تاریک می‌خوانند.2- تا ظهور انقلاب فرانسه، قویترین مراکز تعلیم و تربیت در دست کلیسا است.3- منشاء ایجاد علوم
سلام 
دختر ۱۹ ساله ای هستم که به یه آقایی علاقه مند شدم، در اینستاگرام با پیج شون آشنا شدم، البته از این شاخ های اینستا نبود و حدودا ۴۰۰ تا فالوئر داشت ولی پیجش باز بود، تقریبا هم سن من هستن ولی چیزی که واقعا توجهم رو جلب کرد این بود که چقدر نسبت به سن شون بیشتر میفهمن و این رو از پست هایی که راجع به تاریخ و فرهنگ ایران و مسائل اجتماعی که شاید خیلی کم بهشون توجه بشه از جمله شخص خودم و یا حتی کمک هایی که داوطلبانه به مردم سیل زده کرده بودن که واقع
14 اطلاعات جنسی که باید بدانیدرابطه جنسی بازی با قوانین رایگان است. همه افراد خود را تعیین می کنند و مرزهای خود را تعیین می کنند. با این حال ، موارد اساسی وجود دارد که باید بدانید قبل از اینکه به درستی وارد بازی شوید!
شماره 1 #هرگز از روغن کودک به عنوان روان کننده استفاده نکنید. زیرا نتیجه آن چیزی نخواهد بود که شما تصور می کنید. در ابتدا ممکن است خوب باشد اما ممکن است احساس سوختگی کنید.
نکته 2 #دوست دختر خود را در اولویت قرار دهید و سعی کنید ابتدا ا

آموزش مسائل جنسی

آموزش مسائل جنسی

آموزش جنسی، آموزش مسائل مربوط به جنسیت انسانی، من جمله رابطه و مسوولیت های احساسی، آناتومی جنسی انسانی، فعالیت جنسی، بازتولید جنسی، سن رضایت، سلامت باروری، حقوق تولیدمثل ، روابط جنسی سالم، کنترل تولد و رعایت جنسیت است. آموزش جنسی که تمام این جوانب را پوشش میدهد ، بعنوان اموزش کامل جنسی شناخته میشود .
ادامه مطلب
تخمین رتبه کنکور 98 وبلاگ کنکور 100 راه اندازه شد.توجه شود با توجه به مطالعه کارنامه های به دست آمده در طول این یک هفته فقط و فقط تخمین رتبه های این پست مورد تایید اینجناب است بنابراین تمام کسانی که قبلا در سایر پست ها در مورد تخمین رتبه سوال کرده بودند چه جواب گرفته باشند چه جواب گرفته نباشند دوباره سوال خود را در این پست مطرح کنند.
نکته یک:لطفا منطقه و سهمیه خود را ذکر کنید

نکته دو:برای اولین بار در بین تمامی سایت ها تخمین رتبه سهمیه 5 درصد و 25 د
چه کسی باید پاسخگوی مشکلات امروز باشد؟
اول مسئولان امروز،
بعد مسئولان دیروز؛
معمولا اینگونه پاسخ میدهیم.
طبیعتا مسئولان امروز بعنوان کسانی که بر مسائل اشراف کاملی دارند، اولین کسانی اند که باید نسبت به مشکلات و نواقص پاسخگو باشند.
امّا گاهی مسائل و مشکلاتی که ایجاد میشوند نتیجه ی عملکرد و تفکر مسئولان قبلی است. پس کسی که باید به سوال ها پاسخ دهد، آن کسی است که بعنوان مسئول درباره آن موضوع تصمیم گیری کرده است.
نکته هایی در مورد دارو دادن به گربه

موقع دادن شربت و قرص به صورت زورکی برای کنترل آسیب توسط گربه هایی که خشن هستن و گاز و چنگ میگیرن، قبل از شروع عملیات گربه رو داخل پتو یا حوله بپیچید و حتما دو نفری این عملیات رو انجام بدین.
اگر دفعه اوله که اون دارو رو به گربه میدین، پس از دادن دارو رفتارها و حرکات گربه رو تحت  نظر بگیرین
در صورتی که بی حالی در گربه تون مشاهده کردین سریعا  با دامپزشکش تماس بگیرین یا به نزدیک ترین کلینیک دامپزشکی مراجعه کنین

اگر که عاشقانه دوست دارید‌، بسم الله :)
داستان فیلم درباره بازیگر معروف و خواننده قدیمی و تا حدی منفوریه که سرراه هم قرار می گیرن!
سریال خوبی بود اما تنها زیرنویسِ موجودش، افتضاح بود. در مورد بازیگرا هم کاش بازیگر نقش اول مرد یکی دیگه بود یا مثلا گریمش یه شکل دیگه بود. مدل موهاش رو اعصابم بود. صورتشم اوایل فیلم بهتر بود ولی بعد تغییر کرد :(فیلم را ول کرده و به جزئیات گیر می دهد :دی) بازیش خوب بود اما خیلی گیرا نبود!
و اما در مورد گونگ هیو جین نک

چندی پیش خبر ازدواج دختر کودک با مرد بالغ جنجال راه انداخت
به حکم محاکم قضایی اون عقد باطل شد
چطور قانون شرع در مورد ازدواج رو میشه لغو و نقض کرد !
ولی در مورد حجاب و خیلی مسائل دیگه نمیشه !
خیلی قوانین شرع منسوخ شده اند ولی هنوز مصلحت دستور اینکارو نمیده!
#ابزار . #سیاست. #دیانت . #مصلحت

با سلام 
اولین مسابقه گروه کامپیوتر در روز جمعه 16 اسفند از ساعت 11 تا 13 در سایت کوئرا برگزار می‌شود.

نکته 1: به نفرات برتر هر پایه جایزه اهدا خواهد شد.
نکته 2: چهار از نمره مستمر ترم دوم شما رو این آزمون تشکیل خواهد داد. 
نکته 3: اگر به هر دلیلی نتوانستید در مسابقه شرکت کنید، تا شنبه 17 اسفند ساعت 18 وقت دارید به سوالات پاسخ دهید.(جهت کسب نمره مستمر)
نکته 4: مسابقه مجهز به سیستم تقلب یاب می‌باشد.

نام کامل کتاب Nudge که در فارسی با نام‌های سقلمه و «تلنگر» ترجمه شده است، Nudge: Improving Decisions about Health, Wealth, and Happiness می‌باشد. ریچارد تیلر و کاس آر سانستین در چهار فصل راه‌کارهای برآمده از علمِ اقتصادِ رفتاری برای جهت‌دهی درست مردم در مسائل اقتصادی را شرح می‌دهند. سقلمه درباره‎ی مسئله‌ی گسترده شدن گزینه‌های پیش‌روی انسان در همه‌ی مسائل و چگونگی انتخاب درست میان آن‌هاست.
ادامه مطلب
باسمه تعالىآیا مىدانید در تمام رساله هاى توضیح المسائل یادگیرى همه ى مسائل مورد نیاز واجب اعلام شده است؟و آیا مىدانید هر چیزى زکاتى دازد و زکات علم نشر آنست؟و آیا مىدانید جهل، دشمن است؟وآیا مىدانید عمل به اینها زمینه ساز ظهورست
مستندسازی که حد خودش را می‌داند
مستند ایکسونامی به کارگردانی محسن آقایی و تهیه کنندگی محمدرضا بورونی داستان یک پورن استار آمریکایی و تجربه او برای رسیدن به آزادی‌های جنسی در ایالات متحده را برای مردم ایران روایت می‌کند.
مستند «ایکسونامی» را احتمالا باید یکی از جنجالی‌ترین مستندهای امسال بدانیم؛ اثری بی‌رودرواسی و رک که به مسائل مرتبط با انقلاب جنسی می‌پردازد و سعی دارد گام مهمی در حوزه مستندسازی مسائل اجتماعی جنسی بردارد...
ادامه مط
با سلام  و احترام به مخاطبین عزیز
روشهای تصمیم گیری چند متغیره ابزارهایی هستند که به تحلیلگران و مهندسین این امکان را می دهد تا مسائل پیچیده و دشوار را به مسائل ساده تبدیل نموده و حل کنند. با توجه به بین رشته ای بودن این ابزارها و کاربردهای آن، برآنیم تا در سایت گامی کوچک در کمک به محققین کشور بخصوص دانشجویان عزیز برای معرفی و بکارگیری این روشها برداریم. 
سلام. 
دانشجویان گرامی درس مدار الکتریکی.
فایل‌های مسائل تکلیف شماره یک را از اینجا و اینجا دریافت کنید. 
از فایل اول، مسائل ۱ تا ۶ را حل کنید (۶ مسأله). 
از فایل دوم، از مسأله شماره یک، قسمتهای الف - د - و - ز - ط - ی - ک - ن - ع - ق را حل کنید (۱۰ مسأله).
مسائل حل شده را یکشنبه ۱۲ آبانماه تحویل بدهید.
هفته آینده هم تعدادی تمرین برای همین موعد تعیین خواهد شد بنابراین از فرصت آخر هفته پیش‌رو برای حل مسائل استفاده کنید.
با آرزوی سلامتی و موفقیت.
سلام به خانواده برتری ها عزیز
من یک سوال داشتم در مورد آقایون، دلیل سوالم هم یه خواستگاری هست که باعث شده این سوال تو ذهنم شکل بگیره.
ایشون کلا دستانش و بالای سینه اش که دیدم خیلی کم مو  هستن، همچنین ریش و سیبیل خیلی کم پشتی هم دارن، الان برام سوال شده کم مو بودنش ربطی به هورمون های جنسی داره؟
یعنی چون هورمون جنسی کمی داره یا میل جنسی پایینی داره باعث شده که کم مو باشن؟، یا کم مویی ربطی به میل جنسی نداره؟
مرتبط با مسائل جنسی در خواستگاری:
چگو
ازدواج و برگزاری مراسم یکی از مراحل سخت در عروسی است اما با پشت سر گذاشتن این دوران کوتاه ،دوران زندگی مشترک با کوله باری از مسائل کوچک و بزرگ در انتظار تازه عروس و داماد هاست.تازه عروس ها می توانند با داشتن علم مدیریت خانه داری بسیاری از این مسائل را به دوران شیرینی تبدیل کنند.

ادامه مطلب
یه نکته ای که بعد از ازدواج متوجهش شدم اینه که وقتی با یه عروس یا دوماد مواجه میشیم چقدر باید مراقب حرف زدن هامون و اظهار نظرهامون باشیم چون می‌تونه براشون حس های اذیت کننده ای رو تولید کنه که اگه اون حرف ها نبود اصلا ایجاد نمیشد.
مثلا وقتی داره برامون از مراسمش، رسوماتشون، هدیه هاش یا هر چیزی میگه ، ما حق نداریم کامنت بدیم که : عه! ینی فلان کارو برات نکردن؟ ینی فلان برنامه رو اینطوری اجرا کردن؟ ینی در مورد خرید فلان چیز از تو نظر نخواستن؟ ینی
سلام...
چند وقت پیش می خواستیم از طرف بسیجمون یه غرفه بزنیم توی پنج شنبه بازار...
می خواستیم چادری بزنیم و یک بخشش رو برای نقاشی کودکان قرار بدیم و یک بخشش رو هم میز و صندلی ای بگذاریم و پاسخگوی مسائل شرعی یا مشاور خانواده بیاوریم...
برای این که ایده و پیشنهادات بیشتری دریافت کنم، با یکی از بروبچ فرهنگی پایگاه بسیج مسکن مهر این طرح رو در میان گذاشتم...
این دوست عزیز ما چیز هایی گفت که بسیار بسیار" برایم مفید واقع شد. و حتی من را از این طرح منصرف کرد(
تحقیق در مورد مهدویّت و مسائل کلامى جدید لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل :  .doc ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحه : 13 صفحه  قسمتی از متن .doc :    مهدویّت و مسائل کلامى جدید اشارهدر این نوشتار، ابتدا به تفاوت «فلسفه‏ى دین» و «کلام جدید» اشاره مى‏شود، سپس «تعریف دین از منظر دین پژوهى جدید» صورت مى‏گیرد، پس از آن، تقسیم «دین» به «ادیان سنّتى» و «ادیان دنیوى»، و تقسیم «ادیان سنّ ...دریافت فایل
اغلب درمی‌یابیم که اعضای جدیدِ یک گروه ممتاز در برخورد با مسائل آداب و حیثیت طبقاتی ، از نمایندگان پدر مادر دارِ گروه سخت‌گیرترند . آنان از پندارهایی که دسته‌ی خاصی را به هم می‌پیوندد و آن‌را از دیگران متمایز می‌سازد آگاهی روشن‌تری دارند تا کسانی که در درونِ [یا با] این پندارها بزرگ شده‌اند . این نکته جنبه‌ی آشنا و تکراریِ تاریخ اجتماعی است ؛ تازه‌به‌دوران رسیده ، همواره گرایش بر این دارد که احساس حقارت خویش را پُرتلافی کند و بر شرایط
سمستر اول دانشگاه استاد هنر به ما مستندی در مورد زندگی انسل آدمز (Ansel Adams) نشان داد. در مستند میگفت انسل در نوجوانی روزانه حداقل ۶ ساعت پیانو تمرین میکرد. مهم‌ترین چیزی که از آن صنف خسته‌کننده و خوابآور یاد گرفتم از همین ده ثانیه‌ی آن مستند بود:
۱. باید زندگیم را وقف کاری کنم که بتوانم روزانه حداقل ۶ ساعت برایش وقت بگذارم و هنوز ازش لذت ببرم.
۲. باید پشتکار ِ۶ ساعت روی یک موضوع کار کردن را داشته باشم.
نکته‌ی دیگری هم در مستند بود. مستند در مورد
سامسونگ گلکسی S9 و SP Plus گوشی های شگفت انگیز با سخت افزار چشمگیری
هستند.اما هنوز مسائل مربوط به نرم افزار به کاربران آنها آسیب می زند.
اگر
به دنبال حل مشکل Wifi گوشی سامسونگ گلکسی S9 به صفحه درستی امده اید. ما
برخی از رایج ترین اصلاحات را که کاربران پیش از این سعی در حل آن داشتند،
انجام دادیم و بری حل این مسائل مربوط به این گوشی راه حل های مناسبی ارائه
داده ایم.
ادامه مطلب
 مفهوم مخالف حصر: مفهومی است که انحصار در مصداق، حکم را برای آن مصادیق قطعی و حجت می سازد و دارای ادات حصر مثل فقط، تنها و امثالهم می باشد مثل ماده ۵۸ قانون مدنی. 
نکته : از نظر اصولیون و در کنکور مفهوم حصرحجت است یا به عبارتی مفهوم حصر، مفهوم مخالف دارد. 
نکته : مفهوم مخالف لقب: مقصود از لقب هر اسمی است که موضوع حکم قرار گیرد مثل لفظ سارق یا زانیه. 
نکته : از نظر اصولیون و کنکوری لقب مفهوم مخالف ندارد یا به عبارتی مفهوم لقب، حجت نیست. 
نکته : مفهو
سلام من طاها هستم و مدیر این وبلاگ و بازی های PSP رو دوست دارم .
یکی از بازی هایی که من ان را خیلی دوست دارم بازی:Harvest moon:hero of leaf valley «برداشت ماه : قهرمان دره برگ» هست .
نکته اول : کپی برداری ممنوع!
نکته دوم : سوالی درمورد بازی داشتید حتماً بپرسید.
نکته سوم : نظر بگذارید .

خودرو،فنّی/ نگهداری صحیح از خودرو به تعویض زودهنگام مایعات‌حیاتی و کنترل اجزای مکانیکی آن محدود نمی‌شود. می‌توان ادّعا کرد که "عدم اطلاع مالکین از چند و چون نگهداری از اتومبیل"، عاملی تاثیرگذاری بر عمرپایین خودروها در کشورمان است. البته مواردی همچون کیفیت پایین اتومبیل نیز در این مورد صادق است. 
اغلب‌رانندگان در کشورما به پیش پا افتاده‌ترین مسائل‌فنی‌خودرو آگاهی ندارند. متأسّفانه باید گفت هم‌اکنون فرهنگ «استارت بزن و برو!» مرسوم ا
در یک روز، در یک ساعت، همه چیز ممکن است درست شود! نکته اصلی این است که دیگران را مثل خودتان دوست بدارید. این نکته ی اصلی است، همه چیز است. به هیچ چیز دیگری احتیاج نیست. آن وقت بلافاصله خواهید فهمید که چطور می شود همه چیز را درست کرد. این حقیقتی است قدیمی. حقیقتی که بارها و بارها گفته شده، ولی باز هم بین انسان ها ریشه ندوانده!
رویای آدم مضحک | داستایفسکی
مشاهده مطلب در کانال

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟
برای بسیاری از افراد ممکن است مسائل و مشکلات حقوقی اتفاق افتد که در این زمینه بدون فوت وقت باید از کمک یک وکیل پایه یک دادگستری بهره بگیرند. البته بهتر است مشاوره با وکیل دادگستری تنها به زمان پس از ظهور مشکل موکول نکنید. امروزه مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری پیش از انجام بسیاری از مسائل حقوقی در بسیاری از کشورها مرسوم و متداول است.
البته در ایران نیز تا حد زیادی افراد برای بسیاری از دعاوی حقوقی از وکیل پایه یک
بسیاری از ما این روزها محصول جدید شبکه HBO به نام چرنوبیل را دیدیم. سریالی که حسابی معروف و گسترده شد. همزمان در همین چند هفته داشتم کتاب معروفی را می‌خواندم به نام «چرا ملت‌ها شکست می‌خورند» که فصلی مفصل برای سیستم اقتصادی شوروی کنار گذاشته بود. دو سه هفته پیش هم پادکست خلاصه کتابی از بی‌پلاس منتشر شد به نام «مجمع‌الجزایر گولاگ» اثر سولژنیتسین، که به اردوگاه‌های کار اجباری شوروی می‌پرداخت و در بخشی هم خاطرات خودش را از آن جهنم روی زمین
بیشترافرادکه زیروبم سیاست واقتصاددنیارادرجزایرلاکچری که براثرفوران آتشفشان دراقیانوس بوجودآمده بودیادست سازبودندبه این اعتقادداشتندکه مسائل دنیادرخصوص مسائل جمعیتی ومنطقه ای ربطی به حجاب افرادودین نداردفقط ربط به موادغذایی ومکان دارد.این قانون وطرح صلح آمیزجهانی وجودنداشت که افرادی که خواستارسکونت درمنطقه بی خطرهستندبتوانندتاابددریک منطقه بی خطرسکونت کنند.منطقه بی خطرجایی بودکه تجاوزبه حقوق دیگران وحریم خصوصی نباشدبه معنای و

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها